Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha valakinek többször is volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek többször is volt már szerencséje párkapcsolatokban, akkor esélyes hogy egy jó ideig nem lesz?

Figyelt kérdés

Kb fél éve vagyok egyedül. Előtte számomra hosszúnak számító kapcsolataim voltak (1 év, 1,5 év, 2,5 év).

Az utóbbi időben sok időt / energiát / pénzt fektetek az ismerkedésbe, hát mondjuk úgy hogy vegyes sikerekkel. Sok nő csak önbizalom bombának használja ezeket az oldalakat.

Sajnos a haverjaim sokat cinkelnek, hogy nem igaz hogy semmit se tudok összehozni, bezzeg ő miket tenne ha szingli lenne, biztos befűzne minden héten mást.

Mondjuk úgy elég nehéz, ha 10 levélből kb 1 re válaszolnak (nekem) pedig sosem sablon dumát írok.

Kezdem elengedni teljesen az ismerkedést. Rájöttem hogy tényleg csak szerencse (Isteni akarat) kell az egészhez. Mivel nekem már ugye volt nem egy hosszabb kapcsolatom, simán elképzelhetőnek tartom, hogy ez a faktor most egy ideig nem "jár".

Ezt abból gondolom, hogy az ismeretségi körömben, plusz bárhonnan hallok bármilyen storyt, ki-hogy ismerkedett meg, mind mind csak szerencse, jó helyen jó időben, és épp nem volt egyiknek sem komoly, vagy olyasvalaki akire hajt/reménytelenül szerelmes. Összejöttek, jól megvannak, eltelik fél év, és osztják az észt, hogy márpedig ők huuu de ezt meg azt meg huu ha szingli lenne akkor mi lenne...

Nőknél még oké, mert tényleg sorban állás, nade férfiként?! nevetséges az egész, ha nem vagy szépszemű, szépmosolyú, jóképű vagy gazdag.

Szó sincs arról, hogy feladom, nem az az ember vagyok.

Csak elengedem, és nem "erőltetem" mint eddig. Legalábbis szeretném ezt tenni...

26/F



2017. jún. 6. 08:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Hű, ezen én is gondolkodtam. Diákmunkán is jött már össze kapcsolat, Honfoglalón is, itt is, chaten is. Viszont kb. fél éve egyedül vagyok, mint te.

Annyi a különbség, hogy én se időt, se pénzt nem fordítok erre, nem erőltetem a dolgot. Társkeresőre soha nem regisztráltam, egyedül a Tinder volt letöltve egy ideig, az mondjuk nem rossz, de csodát nem kell attól se várni. Gazdagnak se kell lenni hozzá, gondolj bele, mennyi suttyónak van barátnője, aki huszonévesen is az anyjához jár pénzt kérni. Egyszerűen tényleg jókor kell lenni jó helyen, ami egy ideje nem jött össze. Ennyi.


23/F

2017. jún. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

pontosan...sajnos az én családom nem túl szerencsés úgy semmiben, max h a szüleim jól elvannak együtt (kopp kopp).

Nekem ugye mint írtam volt már szerencsém párkapcsolatokban, most úgy látszik, egyszerűen nem jut komoly téren.

Pedig annyira tudnék már valakit szeretni, és kötődni hozzá...

2017. jún. 6. 08:30
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

Mit gondolsz, van egy limit, amíg a szerencséd tart, és ha azt elérted, jön a balsors? Nem gondolhatod komolyan.


Egyébként meg nem interneten kéne próbálkozni, hanem élőben, és talán több szerencséd lenne.

2017. jún. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

élőben?

társaságom sincs. egyedül járkálok el mindenhova.

szólítgassak csak úgy le valakit?! ez a megoldás?!

2017. jún. 8. 10:10
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, tényleg több esélyed van kapcsolat kialakítására személyesen, mint az ismerkedős oldalakon.

Az nem is igaz hogy nem jársz sehova, mert boltba is jársz, és postára is néha. :D Elkerülhetetlen, hogy szóba elegyedj valakivel. De haverokkal is összejössz, nem? velük nem tudsz eljárkálni? Igen, meg is szólíthatsz csinos hölgyeket, persze nem a kőkóla a jó indító szöveg. Igen, idegenekkel is szoktunk beszélgetni, pl buszmegállóban, ez teljesen normális, és emberi.

Szerintem nincs olyan törvényszerűség, hogy ha sokáig sikered volt akkor egyszercsak jön egy ilyen korszak.

Mondjuk fél év az nem a világ még huszonévesen sem. Nem lesz baj, hidd el, ha nem kizárólag és elsősorban az ismerkedési oldalakra hagyatkozol. Jó pár ismerősömnek volt dolga ilyen oldalakkal, de egyikük sem ott talált párra.

44/N

2017. jún. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De hogyha bejövök akkor eljön randikra meg fel hozzám, akkor minek a közhiedelmes bókokkal ajándékokkal szerelmeslevelekkel szerenádokkal meg ilyenekkel udvarolni?
2017. jún. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!