Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, kivel fordult elő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, kivel fordult elő hogy utcán random férfi elhívott randizni? Ha nem találok barátnőt érdemes próbálkozni így? 22/F

Figyelt kérdés
A társkeresőkkel nem járok sikerrel.

2017. jún. 6. 17:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Tánckörökbe menjél párszor: salsa és tangó a legjobb, sok lehetőség van Bpn.
2017. jún. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Velem előfordult. Leginkább ijesztő élmény volt, főleg, ha nem azonnal jött oda valaki, hanem néhány megállón át követett és nézett. Tiszta para. Ha már muszáj ezt csinálnod, legalább azonnal menj oda, ne ijeszd halálra!
2017. jún. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Előfordult hogy több is lett belőle?
2017. jún. 6. 17:47
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

2es vagyok: nem, nem lett belőle több. Ott és akkor nem voltam nyitott ismerkedésre, mert épp postára, boltba, stb. mentem. Viszont egy előadáson, kiállításon, koncerten, tanfolyamon megint más az ember hangulata.


Az első nagy szerelmem nyelvtanfolyamon ismertem meg, és az 4 évig tartott.


A férjemet pedig a neten, szóval a társkereső sem biztos, hogy esélytelen! :)

2017. jún. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Utcán (gyalogjárdán) inkább ne. Biztos nem mennék. Ráadásul azt sem tudod, van-e párja a nőnek.


Inkább ülj ki valami parkba, pl. Erzsébet tér,ott mindig sokan vannak fiatalok, lehet beszélgetni, aztán lesz, ami lesz.

Strandon, fesztiválokon is lehet.

Engem a fent említett helyek mindegyikén többször leszólítottak, ugyan kapcsolat nem lett egyéb okokból, de sokat beszélgettünk.


Több éves kapcsolatom kedődött egy német fiúval egy Balaton parti diszkóban, aki a barátjával és egy üveg pezsgővel jött, helyet kértek (én barátnőmmel voltam kettesben egy 4 személyes asztalnál). AMúgy valóban egy árva üres asztal sem volt :)


Járj nyitott szemmel, szinte mindenhol lehet ismerkedni, ha van bátorságod és többet tudsz kinyögni, mint hogy "Szia, tetszel, randizunk?"


Sablon szöveg nincs, a lányok sem egyformák. Mérd fel, hogy milyen "típus". Más jön be egy szexi Barbinak, bölcsész lánynak, visszafogottan öltözködőnek.... Sok emberismeret kell ahhoz, hogy utcán, random emberrel sikeres légy, és azonnal reagálnod és megérezni, hogy valóban lekoptat, vagy maga is bizonytalan, ami ugye nem meglepő egy ilyen helyzetben.


A nyilt utcát nem igen javaslom, mindenki rohan valahova és senki nem szereti, ha idegenek zaklatják. Ha mégis megpróbálod, akkor olyant nézz ki, aki nincs elfoglalva valamivel, nem rohan, nincs a kezében nehéz cucc. Pl. nézelődik egy kirakat előtt, kutyxát sétáltat... és valami ártatlan dologgal kezd. Fontos, hogy ne lépj nagyon bele az aurájába, mert azt kivétel nélkül mindenkinek riasztó és zaklató.


Csak mondok egy példát, amin nagyon meglepődtem. 55 éves, korához képest nagyon jók kinéző nagynénémmel voltunk vásárolni, és a férjének akart venni egy ruhadarabot, de nem volt biztos a méretben. Az áruházban a közelben kiszúrt egy olyan pasit, aki totál olyan alkat volt, és udvariasan megkérdezte tőle, hogy ez a darab neki jó lenne-e. A pasi fel akarta szedni utána :) Jót nevettünk. Nem a pasin, hanem a szituáción, hogy is ismerkedhet egy nő :)

2017. jún. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Előfordult, de olyan még nem volt, aki jól is csinálta, szóval eddig minden ilyen próbálkozót elhajtottam, de nem azért, mert az utcán próbálkozott, hanem mert ahogyan próbálkozott.
2017. jún. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Volt rá példa. Nem lett belőle semmi, de amúgy amikor megszólított, vevő is lettem volna rá, de aztán elkezdett intim dolgokról kérdezősködni úgy, hogy kb. 2 perce ismertük egymást.
2017. jún. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) 5-ös tőled különösen, nem apróztad el :D
2017. jún. 8. 06:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!