Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van több kölcsönös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van több kölcsönös matchem Tinderen Budapesten, mint vidéken?

Figyelt kérdés
Vas megyében élek, alig van lány akivel kölcsönösen kedveltük volna egymást. Akikkel beszélgetek ők is legalább 80 kmre vannak. Ha meg Budapesten járok sorra jönnek a matchek. Pedig gondolom ott a lányok is jobban tudnának válogatni. Pedig átlagos férfi vagyok.

2017. jún. 6. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert jóval többen élnek itt :)
2017. jún. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem buktam meg földrajzból:) De több jobbpasi is él nálam...
2017. jún. 6. 20:33
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Mert ugye Vas megye az ott van az osztrák határnál, az összeszerelő gyáraknak hátrányuk is van. Igaz, hogy kisebb a munkanélküliség, viszont azok a gyárak meg oda vonzzák a férfitöbbletet. Ugyan ez a helyzet pl. Győrben, igaz hogy ott az Audi gyár, de az élet nem csak a pénzről szól, rengeteg ott dolgozó férfinak nem jut nő. Lehet arcoskodni, hogy egy presztízs márkájú autógyárban dolgozol, viszont sokaknak kizárólag ebből áll az élete, hogy gyártja az Audikat a németeknek, viszont nincs nő, nincs punci, nincs szex, csak a meló és az összeszerelés.

Budapesten meg azért élnek nők is.

2017. jún. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem buktam meg földrajzból:) De több jobbpasi is él nálam...
2017. jún. 6. 20:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért valjuk be, egy betanított munkás nem túl vonzó pálya.
2017. jún. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mérnök vagyok. Bár valóban itt azt tapasztalom, hogy előbb kell a nőknek egy bőrgyári melós 2000 Euróért, mint aki itthon dolgozik magasabb beosztásban.
2017. jún. 6. 20:40
 7/7 A kérdező kommentje:
Igazából azt sem értem, hogy az ottani sok pasi közül miért engem választanak.
2017. jún. 6. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!