Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen hogy fogadnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen hogy fogadnátok egy ilyen képet?

Figyelt kérdés

Lányokhoz szól a kérdés, lehet már sok ilyen hasonló van mert valaki régebben kérdezte, de ez más:

Jobbra vagy balrahúznátok az illetőt ha egy ilyen zuhany utáni kép is lenne? Nem fő képnek lenne, hanem úgy 2. vagy 3. nak. Szerintetek ez beleférmég, vagy undorító/visszataszító, vagy pont bejön? Ilyesmi lenne (és most ne a palikat nézzétek h tetszik vagy nem hanem magát h jobbra vagy balrahúznátok ha valakinél lenne ilyen kép):

[link]



2017. máj. 20. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi extra
2017. máj. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Balra
2017. máj. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy attól tartanék,hogy adott illető csak a külsejével akar engem meghódítani, de ha nagyon helyes a mosolya, vagy sima, semmilyen, nem hódítós arcot vág, amivel direktbe hódítani akarna, ilyen macsós, hanem cukin mosolyog, vagy sima hétköznapi, általános az arckifejezése; szóval nem mint aki direkt meg akar hódítani, akkor lehet még akár nagyon jó is ez a kép. Tehát attól is függ, hogy hogyan sikerül a kép. Egyébként én nem vagyok fent Tinderen, konkrétan nem is ismerem azt a programot, csak leírtam a véleményem
2017. máj. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Balra húznám. Sztem gáz ilyen képet feltenni.
2017. máj. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az itteni válaszok most is teljesen irreálisak. Ha strandos kép, akkor már nincs gond vele?

A válasz egyszerű: Ha jól nézel ki és van rajtad izom, akkor sok találatod lesz. Ha nem nézel ki jól és nem éppen egy izmos srác vagy, akkor kevés.

2017. máj. 21. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!