Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen talált már valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen talált már valaki hosszú távú kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Én ilyet keresek, de azt hallom, hogy ott nagyon az alkalmi légyottokra van kiélezve minden.
2017. jún. 1. 15:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Én nagyon sok pasival beszélgettem ott, de komoly kapcsolat egyikből sem lett, ezért le is töröltem.

21L

2017. jún. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nem tinderezek, mert húspiacnak tartom, de egy kolléganőm ott találta meg a pasiját év elején, egy másik ismerősöm pedig a férjét, tavaly született az első gyerekük, szóval létezik ilyen. bár én nem ott keresném első sorban az igazit.
2017. jún. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a badoo-n ismertem meg a férjem, már 8 hónapos a kisfiunk:)
2017. jún. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Vegyes a "mezőny", szerintem elcsúsztunk fele-fele arányba. Igazából az app elvileg a futókalandokra ment rá eredetileg, mostanra szerintem mindent lehet ott is találni. Csoporttársamék 3 évig voltak együtt, ott találtak egymásra. :) És nagyon normális, cuki, intelligens emberek, szóval nem igaz, hogy csak az alja keresgél ott. Én meg még próbálkozom, majd szólok,ha működik. :P

20n

2017. jún. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a badoon találtam meg 3kapcsolatot is. A tinderen a komoly kapcsi nem akar összejönni. De a badoo is egyre szrabb.
2017. jún. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Találtam olyat, akivel lehetett volna, de elcsesztem. :D
2017. jún. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hasonlo mint az elozo. Jo is kisulhetett volna beloe de elcsesztem. :(
2017. jún. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!