Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit lehetne tenni egy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne tenni egy nagyon zárkózott lánnyal, aki viszont rosszul érzi magát egyedül?

Figyelt kérdés

Ő a barátnőm. (Én is lány vagyok) , látom, hogy szenved , magányos, sokszor mondja, hogy jó lenne odabújni valakihez, meg kapó arra, hogy szeressék, de egyszerűen fogalma sincs, hogy kellene egy fiúhoz mégis viszonyulni.

Felregisztrál társkeresőre, de nem ír vissza senkinek.

Nem néz rá senkire, nehogy meglássák, hogy ő nézegeti a profiljukat (:) )

Ha élőben vagyunk borzasztóan gyerekes amit csinál, annak a nevét akit kiszemelt magának, nem lehet hangosan kimondani, hátha valaki meghallja, ha kérdezem vissza írna-e annak aki tetszik neki? azt válaszolja, nem tudom...

(Ez annak a lehetősége, ha egy srác ráírna, pont az akit kiszemelt).

Fiatalok vagyunk, de nem gyerekek.

Ő 20 éves múlt , ideje lenni neki is tenni magáért, de félő segítség nélkül nem megy.

Én mint barátnő mit tehetek ?


2017. jún. 7. 20:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Uhh, én utoljára 15 évesen viselkedtem így.
2017. jún. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Valamennyien igen, és mikor visszagondolok, és ránézek a mostani 15 évesekre, szinte elsüllyedek, tőlük is, meg magamtól is. :D

Viszont ő borzasztó, nagyon remélem felfog nőni csak több idő kell neki, 2-3 év még.

2017. jún. 7. 20:07
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyébként beszédes (lenne)? Hozzá tud szólni minden témához? Van saját értékrendje? Ismeri magát és a céljait? Tudja ki való hozzá? Na jó, többet nem kérdezek, mert biztos vagyok benne, hogy fogalma sincs mit akar még. :D

Külsőre nincs semmi gond vele?

2017. jún. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Egyébként beszédes (lenne)? Hozzá tud szólni minden témához? Van saját értékrendje? Ismeri magát és a céljait? Tudja ki való hozzá? Na jó, többet nem kérdezek, mert biztos vagyok benne, hogy fogalma sincs mit akar még. :D

Külsőre nincs semmi gond vele?'


Nem, visszahúzódó szegényem. túlságosan.

Nálam igen, de nem mindenhez, idegenekkel csak akiket már közel engedett kellően magához.

Fogalmam sincs, szerintem nincs.

Ezt megint ő tudja megválaszolni, sosem beszél ilyenről, 'hogyha majd pl író leszek' tehát nem, ezek szerint nincs

Dehogy

Szép lány a csúnya lányokhoz képest, pici felesleges, és picit púpos nem vészes, az a baj, hogy látszik rajta hogy mennyire zárkózott, ez rontja el, amúgy minden ujjára jutna.

2017. jún. 7. 20:42
 5/7 A kérdező kommentje:
tehát pici felesleg van rajt*
2017. jún. 7. 20:43
 6/7 anonim ***** válasza:

Semmit. Azt írtad, hogy fiatalok vagytok, de nem gyerekek. Az a helyzet, hogy ő még gyerek. Megrekedt egy szinten és nem akar továbblépni. Nagyjából olyan, mintha azt mondanád, hogy örülnél, ha pénzt keresnél, de még állásinterjúra sem mennél el.

Elküldhetnéd valami közösségi programra, de gondolom a zárkózottsága miatt nem menne el.

2017. jún. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Pedig nagyon remélem hamar megkomolyodik, 20 éves elmúlt, már nem ér rá annyira. El kell kezdenie lassan
2017. jún. 8. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!