Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet a fiúnak a baja? Túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a fiúnak a baja? Túl zárkózott?

Figyelt kérdés

Nos, igazából egyáltalán nem ismerem az említett személyt, de egy iskolába jár velem. Szemet szúrt, hogy állandóan egyedül van, csak ül. Még beszélgetni senkivel sem láttam. De igazából nagyon szimpatikusak a zárkózott természetű fiúk, de rettenetesen sajnálom, hogy mindig ilyen magányos.:/ Egyébként barátkozó természet vagyok, általában mindenkivel próbálok jól kijönni. Mit kéne tennem? Van köztetek aki még így viselkedik? Ha igen, miért?

17/L



2013. jan. 20. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
menj oda és beszélj vele :D
2013. jan. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én bevallom, régen így viselkedtem. Hogy miért azt én sem tudom... ilyen volt a természetem. De szerencsére megváltoztam és több önbizalmam lett, bátrabb lettem.

Egyébként oda mehetsz hozzá, ha egyedül van gondolom örülne a társaságnak.

2013. jan. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam suliban, titokban mindig reménykedtem abban, hogy valaki odajön hozzám, és beszélgetést kezdeményez, bár nem tudom, hogyan reagáltam volna, vagy mit tudtam volna mondani. Szerintem próbáld meg először felhívni magadra a figyelmét, felvenni vele a szemkontaktust stb., aztán ha úgy gondolod, akkor menj oda hozzá, és beszélgess vele. Vesztenivalód nincs, ő meg valószínűleg akkor se kezdeményezne, ha esetleg be is jönnél neki.
2013. jan. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyesmi típus voltam. Szerintem szeretne beszélgetni, de túl félénk hogy megszólítson valakit. (A miértre csak a saját esetemben tudok válaszolni, nem tudom, hogy ez minden zárkózottabb típusnál megállja-e a helyét, de nem volt sok önbizalmam, és emiatt úgy éreztem, alacsonyabb rangú ember vagyok a többieknél és nem hittem el, hogy valaki is akarna beszélgetni egy olyan emberrel, mint én.)
2013. jan. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Huh, lehet most nekem is inába szállt a bátorságom:D Vagyis inkább félek attól, hogy lebőgök előtte és hülyének néz, amit nem szeretnék:/ Mondjuk többször volt már, hogy egy pillanatra összeakadt a tekintetnünk, de gyorsan elkaptam. Magam sem tudom, hogy miért. Ahh, ördögi kör:/
2013. jan. 20. 21:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért nézne hülyének? Hogyan lehetne bármiféle emberi kapcsolatot kialakítani, ha mondjuk nem mész oda senkihez? Ha meg hülyének néz, az az ő baja, nem te jársz rosszul.
2013. jan. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy valami betegsége van... Ezeket általában azzal lehet kezelni, hogy szembeszáll a félelmével, azaz beszélgetnie kellene valakivel, ismerkedni.

Menj oda hozzá nyugodtan!

Lehet, hogy ő sem tudja, hogy valami baja van, ezért elutasíthat... akkor interneten valahogy :)

2013. jan. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!