Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék megismerkedni olyan férfival, akinek nem jelent gondot, hogy van gyermekem? Esetleg neki is van, kedves, elfogadó, komoly kapcsolatra vágyó.

Figyelt kérdés
2017. jún. 7. 21:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
neten.
2017. jún. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Na, erre én is nagyon kíváncsi vagyok (bocs az offért)
2017. jún. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én a férjemet az óvódában ismertem meg. Persze nem mi voltunk az ovisok, hanem a gyerekeink. Mindketten elvált szülők voltunk. Korábban csak látásból ismertük egymást, aztán egyszer elkezdtünk beszélgetni, majd egyre többet. Megkedveltük egymást, majd közös programokat szerveztünk. 7 éve vagyunk együtt, azóta már házasok.
2017. jún. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
3-as koszonom! Ilyen valaszokra volnek kivancsi! Ez szuper! Tehat meg van remeny :D
2017. jún. 7. 21:51
 5/16 anonim ***** válasza:
14%
Mozaik család, hát nem túl előnyös...
2017. jún. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Jobb a mozaikcsalád, mint az egyedüllét.
2017. jún. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

Az egyedüllét benne van a pakliban.

Jobb, hát, relatív, ez olyan vakok közt félszemű a király esete.

2017. jún. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A Tescoban? Oda is sokan járnak. És aki egyedül tologatja rendszeresen a kocsit, az jó eséllyel független.
2017. jún. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Mi 7 éve boldog családként élünk együtt. Miben lenne jobb az egyedüllét?
2017. jún. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Kérdező: én is ilyet keresek :)

Nekem is van egy gyermekem.


A válásom óta volt már párkapcsolatom, a partneremnek is volt gyermeke, de elvált apa volt, így nem ő nevelte, viszont normálisan gondoskodott róla időben és anyagiakban is. Számomra ez is pl. nagyon vonzó dolog.


Vele interneten ismerkedtünk meg, nem pont társkereső volt, hanem egy szakmai fórum, ahol kommentelgettünk és megtetszett a másik stílusa.

Azt hiszem szerencse volt, hogy nőként ismert meg és anyaként is elfogadott.


Rendszeresen járok pl. mozogni is. A konditeremben is beszélgettem már normális férfival, aki apa is volt- őt nem találtam pont férfiként annyira vonzónak, úgyhogy nem léptünk tovább- de pl. ez is egy lehetőség.

2017. jún. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!