Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék megismerkedni olyan férfival, akinek nem jelent gondot, hogy van gyermekem? Esetleg neki is van, kedves, elfogadó, komoly kapcsolatra vágyó.

Figyelt kérdés
2017. jún. 7. 21:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
28%
A szívetek legmélyén nem ezt akarjátok, nem akarjátok más gyerekét istápolni, azt szeretnétek ha egy normális család lennétek, ennyi a történet.
2017. jún. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Pl a férjem.Neki pont ilyen nő kellene,akinek van gyereke.Hamarosan volt férjem...
2017. jún. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Erre nincs fix recept. Ha a munka és a gyerek teljesen elveszi az időd és nem jársz el programokra, nem ismersz meg új embereket, akkor értelemszerűen csökkennek az esélyeid.
2017. jún. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
En a gyermektelen paromat kozos ismeros reven ismertem meg,de elotte volt akit szolgalatatas megrendelese kapcsan,azelottit pedig korhazban.De en kozvetlen vagyok,barhol barkivel szivesen elbeszelgetek,a tobbi adja magat.Nem lehetetlen,legy nyitott es a no ismerkedjen,az anyat hagyd kicsit otthon,legalabb az elejen.Ha megszeretnek,megszeretik a gyermekedet is.A parom sosem gondolta volna h egy 2gyerekes no mellett fog kikotni,de en ugy erzem nagyon elvezi:) 2.5eve egyutt.
2017. jún. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

#12:

Kappan?

2017. jún. 8. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

randivonalon van olyan beállítás, hogy beírod, van-e gyereked, és hogy akit keresel neki legyen-e.

Így már rögtön tudsz szűrni, hogy ki az, aki elfogadná. Megéri azt a pár ezrest a regisztráció, szerintem nagyon jó kis netes társkereső. Egy ideig fent voltam rajta, és tényleg, mivel fizetős a legtöbb szolgáltatás, ezért főleg normálisak vannak fönt.

2017. jún. 8. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!