Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ti írtatok már rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti írtatok már rá pasira társkeresőn?

Figyelt kérdés
2017. jún. 8. 07:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. jún. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, volt, megírtam, hogy szimpatikus.
2017. jún. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
7%

írtak nekem is, de olyanok hogy fuuuuuu

sosem válaszoltam nekik, mert borzasztó nincs jobb szó csúnyák voltak.

persze majd most jön hogy ne sírjon aki válogat bla bla...

de b+ ha már képről is undorodom tőle, most minek jelezzek vissza?!

Ugyanaz mint a nőknél, csak az a különbség hogy a nők már egy 10/8 as pasinak se írnak vissza.

csak a gazdag, meg extra helyes, jóképű kell, aztán persze sírnak, hogy mekkora gané a társkereső, tele van lyukra vadászó férfiakkal.

2017. jún. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ritka lehet ha egy lány ír.
2017. jún. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%

Egyszer regisztráltam kíváncsiságból egy átlagos pasi képével. Pár nap múlva visszanéztem. Kapott egy csomó levelet, és nem csak 50 éves csatakancáktól és bányarémektől. Erről ennyit.


/N

2017. jún. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#5: szerintem te a twoo-ra regisztráltál, és gép által generált üzeneteket kaptál, másképp ez totál képtelenség.


Én valamivel átlag alatti vagyok, és írtak 3-an. De regisztráltam egy jó képű adonisszal, és két hét alatt jött 5 lájk, meg 2-en írtak, még az elmarad a csomótó, amitnte mondasz.

2017. jún. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
10%
Nem, írjon a pasi először.
2017. jún. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én már írtam párszor. Volt aki válaszolt, volt aki nem, volt aki megköszönte de elutasít. Őszintén szólva nem bírom felfogni, miért kesereg ezen ennyi férfi, engem egyáltalán nem rázott meg egyik forgatókönyv se. Sőt élőben is próbálkoztam már, ott is utasítottak már el, volt aki nem túl kedvesen. Én nem vagyok olyan szép, szóval tudom, hogy korlátozottak a lehetőségeim, de azért egy esélyt gondoltam adok a dolognak mindig.


Egyébként a barátomat is én "szedtem fel" és négy éve vagyunk együtt.

2017. jún. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
41%
8-as bele való csaj lehetsz bár volna több ilyen mint te.
2017. jún. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen, ha nagyon megfogott a bemutatkozója vagy hasonlók, és inkább poénos szöveggel.:) De csak képek és hasonlók alapján nem szoktam, bennem azért ott van leírás meg minden nélkül, hogy csak bájolog és várja a sült galambot. De ha valaki valami találót ír magáról és közvetlen, barátságos embernek tűnik, akkor miért is ne?:)


Az ilyen "írjatok!" meg "kérdezz" meg "ismerj meg" kategóriás szaroktól meg már kikészülök, nemhogy ráírjak.

20n

2017. jún. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!