Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Férfiak társkeresőn körülbelül...

Férfiak társkeresőn körülbelül mennyi idő alatt találtatok egy normális nőt, hány levelet írtatok különböző nőknek mire sikerült, és mit írtatok a levélben?

Figyelt kérdés
Én már elég régóta fent vagyok, de még nem jártam sikerrel. Feltettem magamról 3 jó képet és írtam egy őszinte bemutatkozást, írtam 8 csajnak, de nem válaszoltak. Igaz nem írok minden nőnek, mert elég sok nő nem az ízlésem. Nem vagyok vip meg akikre írtam azok se. Paratlan.hu-val próbálkozok.
2013. júl. 26. 16:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Sok éve és semmi.Néhány választ kaptam.

Élőben több esélyem van

2013. júl. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, abszolút esélytelen.
2013. júl. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Lehet túl őszinte a bemutatkozásod. HA nem picsogsz és vagány vagy, akkor több az esélyed. Plusz ugye a külső sem mindegy. :)
2013. júl. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Picsogós korszakom hálistennek a múlté. :) Inkább írok egy őszinte bemutatkozást, minthogy hazudjak és koppanjak egy nagyot. Küllememre meg adok eléggé.
2013. júl. 26. 17:05
 5/12 anonim ***** válasza:

Gondolj bele, hogy nap mint nap hány levél érkezik ezeknek a lányoknak és hogy milyen. Az a probléma hogy nagyrészt mindenki ugyan azt a szokásos levelet írják. A nők megnyitják reakció: "már megint egy ilyen levél" törlik.

Kicsit gondolkodj el azon, hogy milyen ha több értékesítő felhívna téged? Én lecsapom a telefont egyből és törlöm az üzeneteket is a freemail-en. Írj valami olyasmit, amire tuti hogy felfigyel, legyen valami új, ami biztos hogy még nem írtak neki.

2013. júl. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én 400-nak írtam és 5-en írtak vissza. Felesleges bemutatkozni, úgyis elsőre kép alapján dönti el akar-e valamit és utána meg chat közben, nem mint egy könyvet szeretik elolvasni a másikat...
2013. júl. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van erre én is gondoltam, mert általában a csúnyább lányok is kapnak naponta levelet, de ehhez kéne egy rendes bemutatkozás a nők részéről, ami gyakran hiányos és emiatt a sablonokon kívül nagyon nem tudok mit írni. Kb. 2 nőnek írtam normálisabb levelet, mert volt rendes bemutatkozásuk, de elég szomorú, hogy többség nem tud erre energiát fordítani. Élőben tényleg egyszerűbb lenne, de sokáig zárkozott antiszoc voltam és eléggé picsogós is, és emiatt nem tettem sok barátra szert.
2013. júl. 26. 17:16
 8/12 anonim ***** válasza:
8 nő az még semmi. Majd 80 körül kezdj el gondolkozni azon, hogy esetleg változtatni kéne valamit. Itt sajnos statisztikai alapokon (is) működnek a dolgok.
2013. júl. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
A csajokkal ellentétben nekünk sajnos nekünk minimálisak az esélyeink, ezért szerintem érdemes minél több oldalra regisztrálni, hogy növeljük őket, mint pl. a badoo vagy love.hu. Ezeken sem volt sok szerencsém, de a paratlan.hu-val ellentétben többen megnézték a profilomat és páran írtak is vissza.
2013. júl. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
77%

Én nő vagyok, de voltam már regisztrálva hasonló oldalon, ezért szeretnék hozzászólni.

Nos, az való igaz, hogy nőként, ha van fent képed és nem vagy bányarém, akkor ezer levelet kapsz, és nincs időd mindegyiken elgondolkodni, sőt örülsz ha tudod követni, hogy melyik levélhez melyik fotó tartozik. De! Ez csak az első 1-2 hétben van így, utána azért csökken egy kicsit a dömping, tehát van idő megnézni ki írt és mit. Az lenne az egyik tanácsom, hogy ne rohanjátok le rögtön a frissen regisztrált lányokat, úgysem fogják őket elhappolni az orrotok elől egy hét alatt, érdemes várni egy kicsit és akkor írni.

A másik. Sok férfitől hallottam már, ahogy ezt a "jó tanácsot" adják egymásnak: legyél vagány, tűnj ki valamivel, írj olyasmit, ami nem megszokott stb stb. Persze tudom, nem minden nő egyforma, de én pl. rosszul voltam már a tökös, macsós, olyan-laza-vagyok-majd-szét-esem bemutatkozó szövegektől. Szó szerint hálás voltam, ha kaptam egy rendes, őszinte bemutatkozó levelet, mert már ez számít ritkaságnak :) Persze nem kisregényt, amiben unalmasan ír a szakmájáról vagy az iskoláiról, de néhány mondatban könnyedén, normálisan arról, hogy milyen ember is ő és mi érdekli.

Ezen túl, sajnos itt is az a helyzet, hogy a kép rengeteget számít. Szomorú ez és igazságtalan (én többek között ezért is hagytam anno abba a netes társkeresést), mert gyanítom, hogy olyanok leveleit is a kukába dobtam, akikkel ha élőben találkozom, esetleg teljesen levettek volna a lábamról a stílusukkal, kisugárzásukkal - de a fotón nem tetszettek. Arra viszont egyszerűen nincs se idő, se mód, se türelem, hogy minden egyes (fotó alapján nem tetsző) férfiúval randizzon az ember.

Szóval ha engem kérdeztek, a vagány levélkék helyett sokkal inkább dönt az, hogy képről a lány esete vagy-e, illetve mennyire érzi úgy, hogy szimpatikus vagy a leírtak alapján (helyesírás, fogalmazás, szóhasználat, érdeklődési kör, hobbi, stb).

2013. aug. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!