Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az normális, hogy egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy egy lány akivel társkeresőn chatelek nem is reagált azokra amiket írtam neki aztán másnap megkérdezi hogy mizu?

Figyelt kérdés

Kölcsönösen szavaztunk a másikra.


Persze fent van sokat de akkor el sem olvassa amit írok neki.


Egy másik lánnyal is kölcsönösen szavaztunk a másikra. Ő is azt csinálja, hogy fent van sokat de sokszor csak órák múlva ír vissza.


Normális srácnak tartom magam. Miért nem tudjátok értékelni hogy foglalkozna veletek egy normálisabb srác?


Ez azért van mert ha normálisan beszél veletek az ember és átlagos kérdéseket tesz fel pl. mik a kedvenc hobbijaid az már unalmas?



2017. jún. 6. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek ilyen bértárskeresők.

Hanyagoljátok már ezt az internetes társkeresést. Az esetek többségében ez egy átverés.

2017. jún. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Uhh, jóhogynem "mi a kedvenc színed?", vagy "mi volt a jeled az oviban?". Ezek elég gáz sablonkérdések, kicsit fejleszd magad önbizalom és lazaság szempontjából, úgy jobban fog menni a kommunikáció.
2017. jún. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja hogy az a baj hogy nem azzal kezdem: dugunk? Értem! Amúgy ezeken a kérdéseken kívül még igyekszem írni vicces dolgokat is.
2017. jún. 6. 14:24
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha már itt tartunk rohadt sablonos dolgokat írnak ha írnak. Én legyek akkor a díszbohóc aki szórakoztassa őket minden körülmények között?
2017. jún. 6. 14:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Még röpke 10 év az interneten és rájössz hogy ezek nem működnek.
2017. jún. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is eleg sok match-em van, de egyik se az igazi. Legutóbb volt egy lany a közelben, tegnap ilyenkor kezdtünk el beszélgetni ma pedig mar véget is vetettem ennek mert alig irt, mondván hogy "dolga volt"... Persze a társkeresőre felnézett arra volt ideje. Lanyok, miert vagytok ilyenek?!!!
2017. jún. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Persze a társkeresőre felnéznek nálam is. Kb. Alig beszélgettünk, nem könyvelhette el hogy bunkó vagyok mert nem írtam olyat. Nem könyvelhette el hogy unalmas vagyok mert nem ismer. Azt se tudhatja, hogy van-e BMW-m. Legalább azt kérdezze meg ha ennyire flegma.
2017. jún. 6. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!