Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen okból teszi ezt, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen okból teszi ezt, ha pasija van?

Figyelt kérdés

Az egyetemen egy csoporttársnőmmel érezhetően mindketten tetszettünk egymásnak, de nem voltam elég rámenős és nem volt elég alkalom arra, hogy legyen több is.

Eltelt némi idő, most új munkahelyre kerültem, ahol ő is dolgozik. Kiderült, hogy neki időközben barátja lett, ezért én már csak közömbösen viselkedek vele, róla viszont ezt nem tudom egyértelműen megítélni, néha úgy érzem mintha megnézne magának. Ami nem meglepő, mert már egyetemen is látszott ez, de most foglalt.

De nem is ez a lényeg, hanem az, hogy az egyik kolléganőnk azt mondta, hogy mióta én is ide járok, ez a lány a legjobb ruháiban jár és legjobb hajstílusaival, addig meg csak átlagos semmilyen viseletben járt a munkahelyre.


Szerintetek ez mit jelenthet? Pasija van, de ezek szerint tetszeni akar nekem. Akarhat vajon valamit? Mi jár ilyenkor egy nő fejében, ha már van barátja, és találkozik másvalakivel (velem), aki tetszik neki?



2017. jún. 8. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ő maga sem tudja mit akar. Annyi biztos, hogy jól esne neki, ha koslatnál utána aztán vagy lekoptat amikor már eléggé megnőtt az egója vagy megcsalja veled a barátját vagy lecserél rá.

Semmit nem lehet biztosan tudni.

2017. jún. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*lecseréli rád
2017. jún. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Elutasítani azért nem fog, mert ha a másikkal valamilyen úton módon megszakad a kapcsolat, akkor te még mindig ott vagy. Mivel ott ülsz a cserepadon, ezért még nyugodt is.

De amint lesz valakid, már féltékenykedik/sajnálkozik (belülről) az ilyen típus.


Az öltözetről meg csak annyit, hogy a munkahelyen azért jobban adnak az emberek magukra, mint suliban. Ott már "el is kell adjad magad", és ennek szerves része a marketing, ill. saját magad "öltöztetése".

2017. jún. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a helyedben, hátul a raktárban, vagy meló után az autóban, jól meghúznám
2017. jún. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!