Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Miért van az, hogy anyám...

Miért van az, hogy anyám nyűgnek veszi az unokáját csak a pasija előtt teszi a szépet?!

Figyelt kérdés
mikor kicsik voltunk sokszor hallgattuk, hogy csak szabaduljon meg tőlünk milyen jó lesz, most pedig az unokájával szinte idegenkènt bánik. mindig új pasija van most lassan egy éve ugyanaz és kitalálta, hogy gyereket akar 45 èvesen, nem értem mièrt mikor tőlünk is szabadulni akart állandóan. normális ez?

2015. ápr. 16. 01:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

O dolga - tul koran szult, ha 45 evesen unokaja van, es most meg elni akar. Miert baj, ha meg kicsit boldog akar lenni?

Felnott vagy, gyereked van, eld a magad eletet, o is eli az ovet, ne vard el, hogy ejjel nappal teged istapoljon felnott letedre. Az unokajaval meg majd foglalkozik, ha akar, nem kotelezo neki, sot, rosszabb, ha erolteted a kapcsolatot.

2015. ápr. 16. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Normális!! Gyereket akar, hát szüljön, ha még tud.

Unoka pedig nem az ő felelőssége, nem lehet akármikor a nyakába sózni.

Korán vállalat gyereket, fiatal, esetleg éretlen volt még hozzá. Lehet, most meg már túl érett, de ez az ő dolga.

Éljen úgy, ahogy szeretne, és ahogy tud.

2015. ápr. 16. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
36%
Hàààt .... Érdekes a szitu ! Én sem repkednék az örömtöl ,ha anyàmnak a menopauza környékén elmenne az esze ! Az unokàjàn kellene kiélnie a túlbuzgó szeretetetét !!!!
2015. ápr. 16. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
pont ez a baj, mikor mi kicsik voltunk szinte nagymamám nevelt, szerettem és úgy gondolom fontos egy gyermek szâmára a nagyszülő. nem járunk bulizni, ha kirándulni megyünk visszük a kicsit is, de van olyan amikor kénytelen vagyok vele hagyni, de ilyenkor nem ad neki enni, nem foglalkozik vele csak facebookozik egész nap. nekem nagymamám sok szeretetet adott, az én gyermekem erről sajnos lemarad mert anyám most éli a tinédzserkorát? szerintem ez undorító! sajnos emiatt szenvedtem gyerekkoromban is, egyszerűen nem figyelt ránk és most az unokájára sem. :(
2015. ápr. 16. 10:16
 5/11 A kérdező kommentje:
első két válaszoló szerintem ez nem normális, lehetett volna boldog normális családi körülmények között, de ő az a fajta aki száll ágról ágra, pénzes pasikat keres de mindig őt használják ki, így jàtszotta el a tanulásra letett pénzünket és a házunkat is és most is ahogy teheti lehúz minket. szerintem az ilyen nem normális, lehetne boldog normális körülmènyek között. az is bosszantja, hogy én boldog családi körülmények között élek, többször próbált bekavarni.
2015. ápr. 16. 10:22
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
A teszi a szépet azt jelenti,hogy udvarol.
2015. ápr. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
34%
Sajnállak kérdező ! De nem tudsz mit tenni ... Majd anyud tanul a maga káràn... Vagy nem !!!!
2015. ápr. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%

Te el vagy tévedve! Kenytelen vagy rábízni a gyerekedet?!

Bakker, ő meg kénytelen vigyázni rá.

Ezek szerint lenne jobb dolga is.

Te vállaltad a gyerekedet, nem más. Siránkozás, meg újjal mutogatás helyett nőj fel, ne legyél olyan, mint anyád, hanem vállalj felelősséged a tetteidért.

És rajtad és a gyereked apján kívül senkinek nem kótelessége vigyázni a gyereketekre.

2015. ápr. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
te jó ég utolsó ez komoly? hány éves vagy? egyedül nevelem a gyermekemet és azért ha fogorvoshoz, kivizsgálàsra, hivatalos ügyeimet megyek intézni ahol sokszor elmegy egy fél nap oda vigyem a 2 éves gyereket? szerinted beengedik velem a fogorvoshoz? nem hagyom vele minden apró dolog miatt, és nem is ez a lényeg, hanem hogy egy gyermeknek kell a nagyszülő is! nektek volt vagy ti is ilyen fajták vagytok, vagy ilyenek lesztek!?
2015. ápr. 19. 23:15
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én olyan fajta vagyok, hogy megköszónöm, ha a nagymama vigyáz az unokáira, de nem elvárom. Nagyot szívnék, ha a nagymama nem vigyázna a gyerekeimre, de eszembe sem jutna ezt kikérni magamnak.

Csak a férjemmel beszéltük meg a családtervezést, ergo a mi felelősségünk.

Nyilván az lenne a természetes, ha az anyukád segítene, de nem ő vállalta a gyerekedet, hanem te!

llehet, hogyha más hangnemet ütnél meg, akkor szígesebben vigyázna a gyerekedre.

2015. ápr. 20. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!