Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Többször hallottam már itt is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többször hallottam már itt is és máshol, ezt a bizonyos, legyen a férfinak min. Nettó 200 ezres fizetésre 27-30 egy-nehány évesen, hogy emberszámba vegyék a nők. Igaz lehet? Hogy szűrik ezt a ki a nők (nem minden állás adja magát, hogy ennyi a bére).

Figyelt kérdés
2017. jún. 9. 17:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
70%
nem megbízható alapokon szűrnek a nők, pl autó, ruhák, lakás alapján. (azért nem megbízható, mert nekem van pár milkatehén a számlámon, még is eszembe sincs lecserélni a 30 éves ütött kopott toyotámat, hiszen megy ahogy kell, és van pár hasonló).
2017. jún. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
88%
Akadjatok már le erről hogy a fizetés számít első sorban egy párkapcsolat kialakításában. Nektek nem a pénz miatt nem lesz értelmes(!) barátnőtök hanem mert totál idiótán gondolkoztok ami baromi szánalmas és rémisztő.
2017. jún. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
34%

A következőképpen szűrik ki a nők: Előbb beszkennelnek, mint a terminátor (ruha, cipő, stb), majd az első három kérdésben benne lesz, hogy: Milyeeen kocsid vaaan?


Ééés már ki is vagy szűrve.

2017. jún. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Van 6 éves jó kis járgányom, J-s Astra. De albérletben élek és az is marad, mert 2 évente váltok munkahelyet. Megunom a jelenlegit mindig. Szeretem a változatosságot.
2017. jún. 9. 17:23
 5/22 A kérdező kommentje:

,,Akadjatok már le erről hogy a fizetés számít első sorban egy párkapcsolat kialakításában."


Lehet nem az számít, de a környezetben élő valamire való nőnek, aki egy icipicit is csinos, és vonzó arcú (még ha csak tescos eladó, akkor is), annak tehetős párja van jelenleg a 30 körüli korosztályban. Persze lehet az intelligencia miatt...

2017. jún. 9. 17:25
 6/22 anonim ***** válasza:

Nem csak a megkeresett nettó pénzösszeg számít.... hanem, hogy mennyi az amit úgymond megtakarítasz, ami megy mondjuk saját lakás törlesztésbe, vagy gyűlik a bankba.

Hiába keresel nettó 300-at, ha épp annyit is baszol el albérletre meg mindenre, akkor ugyanúgy nem tartasz sehol.

2017. jún. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ram azt mondjak allitolag jo no vagyok, de amikor megismertem a parom le se sz*rtam mennyit keres. 150-et jo, ha haza visz es a szuleivel el 27 evesen( vagyis sajat nincs lakas, auto) es igy is szeretem, mar 2 eve :).
2017. jún. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Vagyis nincs*
2017. jún. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A legrosszabb ***** válasza:
24%
A nőknek nem számít a férfi fizetése... de azért legyen 500 ezer forintnál magasabb.
2017. jún. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Mi neked a tehetős? Nettó 200 ezer magyar forint szerintem nem gazdag vagy tehetős vagy jómódú. Azt nem HUF-ban mérik.
2017. jún. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!