Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könnyebb egy 30-40 éves férfinak még a fiatalabb csajokat hajkurászni, mint egzisztenciát teremteni és családot alapítani?

Figyelt kérdés
Sokan ezt csinálják, hogy még ennyi idősen is a szüleikkel élnek vagy társ-albérletben pár haverjukkal és bulizni járnak, fiatal csajokat hajkurásznak. Ez egyszerűbb mint önálló egzisztenciát teremteni és családot alapítani? Mert végül is mi jó van abban egy férfinak, ha egész nap dolgoznia kell, hogy eltarthasson egy terhességtől, szoptatástól bájait vesztett anyukát és egy síró gyereket? Inkább hajkurássza a feszes 20 éveseket még és linkeskedik valami egyszerű, laza munkahelyen?
2017. jún. 10. 18:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyre nehezebb lesz, ahogy épül le.
2017. jún. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
2017. jún. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
73%

igen egyszerűbb.. Úgy tartja a mondás, hogy a pokolba vezető út nem véletlenül van kikövezve.


kikövezett úton pedig könnyű, megerőltetéstől mentesen haladni.

2017. jún. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
18%
Azt mondjátok már meg, hogy mégis hol vannak azok a nők, akikért érdemes lenne ilyen erőfeszítéseket tenni? Meg akik egyáltalán igénylik is ezt? Én nem nagyon látom őket.
2017. jún. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
46%

Feleségem 24 éves, két éve vagyunk együtt.

Ezt csak arra mondom, hogy szerencsére nincs törvény írva arról, hogy egy 30-40 éves férfi csak 30-40 éves nővel állapodhat meg.


33/f

2017. jún. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
47%
Az én férjem is egy 20 évesre cserélt le. Most meg aggódhat. Még mosolyogsz utolsó. Majd 10 év múlva...
2017. jún. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Miért aggodhat?
2017. jún. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Költőnő? ***** válasza:
71%
Van amelyiknek igen és Van, amelyiknek nem. Az érzelmi intelligencia és önismeret nem korfüggő.
2017. jún. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
45%

Mégis ki az a hülye, aki lecseréli a saját függetlenségét arra, hogy a feleség meg a gyerek rabja legyen?

Szerencsére vannak ilyen hasznos hülyék is, de én őszintén mindig sajnáltam őket, hogy se álmok se tervek, se vidámság csak meló-kaja-alvás a pénzüket meg abba a feneketlen lyukba döntik, amit családnak csúfolnak, még nyugodtan beteg se lehet, mert mi lesz a családdal? Be se szólhat a főnökének, mert nincs munka, jaj mi lesz a családdal? Vagy szimplán csak munkahelyet se vállalhat száz kilométerrel arrébb, mert jaj mi lesz a családdal...hányinger! Tulajdonképpen azon csodálkozom, hogy még van egy rakás szerencsétlen, akinek kell család, tudod mit, nekem van családom, de abban án vagyok a gyerek, az, hogy fölcsinálok egy nőt és onnantól kiérdemlem az "apa" címet, meg az örökös bérrabszolgaságot feléjük hát mocskosul nem vonz. Főleg, hogy azt minden idióta meg tudja csinálni.

2017. jún. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
34%
A legtöbb ember szeretné hogy a génjei tovább öröklődjenek és ne haljon meg a saját halálakor, hanem a gyerekeiben a génjei tovább éljenek.
2017. jún. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!