Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sokan azt mondogatják, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan azt mondogatják, hogy pfuj, az alkoholista nem vonzó egy nő számára, ezzel szemben a valóságban azt látom, hogy az alkoholt literszámra vedelő férfiaknak van nője, nekem meg nincs, hogy van ez?!

Figyelt kérdés
Egy csepp alkoholt nem iszok soha, még sincs soha nőm, még futókaland sem, körülöttem az alkesz pasasoknak meg mindig van nőjük... Mi az igazság akkor ezzel kapcsolatban?

2017. jún. 10. 23:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Kitalálom, te vagy az az alacsony vékony 24 éves szűz, aki ezidáig rendszeresen sportolt meg egészségesen élt most meg le akarja építeni magát?
2017. jún. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

És szerinted azért nincs nőd mert nem iszol?

A tény az, hogy egy szerencsétlen vagy, és mindenki mást okolsz, mindenféle kifogást keresel, de magadba nem nézel,ennyi... én sem iszom(ikes ige btw) mégis van párom, nem is értem a kettő, hogy kapcsolódik egymáshoz igazából. Egy alkoholista ember kb egy roncs, egy roncsnak meg mégis milyen nője lehet?Kellene az a francnak...

2017. jún. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%

Akik isznak, vélhetően társaságban teszik, barátokkal, haverokkal, és természetesen nők is vannak. Persze, hogy alakulnak ki párok ilyen összejöveteleken. Aki meg nem iszik, az általában otthonülős, persze, hogy a nők azt sem tudják, hogy a világon van, pedig igény lenne rá.


Amúgy te csak annyit látsz, hogy a piásoknak van nőjük, de azt nem láthatod, hogy pl. a 4 fal között mennyit vitázhatnak amiatt, mert a csávó már megint a kocsmát és a haverokat választotta egy romantikus együttlét helyett, vagy szimplán csak tök részegen ment haza, és agresszív hangnemben akár még meg is ütötte a barátnőjét. Bár van nőjük, de a kapcsolatuk milyenségére nem kapsz rálátást.

2017. jún. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Heart of Darkness ***** válasza:
97%

Nem hiszem, hogy az alkohol fogyasztás túlzottan befolyásolná azt, hogy valaki tud-e találni magának barátnőt vagy nem. Bár aki alkoholista az valószínűleg nem igazán fog találni maga mellé olyan nőt aki normális. Az, hogy nem fogyasztasz alkoholt az nem fog hátráltatni az ismerkedésben és a barátnő szerzésben, ha netán mégis előfordulna ilyen eset, hogy egy lány/nő ezért utasít vissza akkor erre az esetre feltennék a helyedben magamban egy remek és egyszerű kérdést:


"Tényleg szükségem van az életemben egy olyan személyre akinek problémát jelent az, ha valaki nem fogyaszt alkoholt?"


-NEM-


Tehát, ha mégis előfordul akkor se igazán kell emiatt bánkódni. 😏

2017. jún. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
23%
A Jenny apja is sokat ivott a Forrest Gumpban, és nézd meg kikkel kavart. Nem csoda hogy AIDS-ben halt meg.
2017. jún. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Tehát ennyi benned a pozitív? Nem iszol? Wow. Én sem, mégsem hiszem azt, hogy különleges vagyok vagy járna ezért keksz.
2017. jún. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én sokat iszom mostanában, és másfél éve nem volt barátnőm. Nem ettől függ.
2017. jún. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem hisztizni kell, akkor irány a kocsma és a következő 30 napban minden este idd le magad a sárga földig. A logikád alapján 1 hónap alatt ezzel simán becsajozol. 1#-nek: nekem is dettó ez ugrott be elsőre :D
2017. jún. 11. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az a szomorú, hogy a csajok inkább egy alkoholistát választanak, mint téged :D
2017. jún. 11. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ilyet sztem senki nem írt le mint nagy igazságot, hogy A NŐ MINT OLYAN számára nem vonzó egy alkoholista. Az más kérdés, hogy aki ide válaszol, az leírhatja, hogy neki nem kell alkoholista, és az bőven lehet igaz is. Én sem viselnék el magam mellett alkoholistát, mert láttam a környezetemben alkeszt, és van elég traumám (hogy nem mertem 12 évesen hazamenni, hanem a sarokban megbújtam a telefonfülke mögött, amíg nem ment el a lépcsőház előtt randalírozó agresszív 60as alkesz szomszéd).


Viszont. Nehogy már akkora kuriózum legyen az, hogy vki nem iszik alkoholt (vagy kulturáltan teszi), hogy csak emiatt le kellene neked dobnia a bugyit egy nőnek, akinek nem szimpatikus az alkoholizmus :).


Amúgy meg aki csont alkoholista, annak a nője olyan is. Legalábbis a környezetemben: balhés roma, vállalhatatlan viselkedésű szőkecigány vagy ilyen tiszta szolgalelkű buta. A nagy kivétel meg az a topcsaj, aki együtt van az alkesz, de sokat kereső vállalkozóval, mert van az a pénz. Ha te ezekre a nőkre hajtasz, hát hajrá.

2017. jún. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!