Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha hoztam 1-2anyagilag rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha hoztam 1-2anyagilag rossz döntést az életemben valamint csináltam egy kisebb rosszaságot aminek leginkább anyagi következménye van elmondjam e ismerkedéskor?

Figyelt kérdés

Azért nincs saját hàzam autóm megtakarìtàsaim...

Anyagi rossz döntések közűl egyik Exem(kicsit levett anyagilag) másik a főiskola ( diakhitel) aztán az emlìtett exem amikor nem tudott már levenni pénzzel. Megcsalt idejött villogni a pasijával volt kis balhé ...bìrósàg semmit nem kaptam(másod fokon) csak épp okoztam egy balesetet amiben 8nappn túl gyógyult a sérűlt. Megegyezhettünk volna mediátorral de előző ügy miatt bìróság lesz.. Èn úgy érzem inkàbb szerencsétlen vagyok mint bűnöző. Na de a leìrtak miatt ..anyagilag szószban vagyok..



#szegénység #Megbànás
2017. jún. 11. 12:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Szedd össze magad, menj dolgozni, akár külföldre is, és így gyorsan tudsz majd pénzt félretenni.


Egyébként remélem tudod, hogy az excsajod a te hibádból húzott le téged, mert hagytad magad és voltál olyan h..lye. A másikért is te vagy a hunyó, mert lesüllyedtél arra a szintre, hogy ezt tedd.


Miért tetted ezeket?

Egyébként szerintem alap, hogy ismerkedéskor őszinték vagyunk a másikhoz és biztosítod a másikat afelől, hogy pl. ezeket a hiányosságaidat pótolni fogod, és összeszeded magad.

2017. jún. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1es...Tudom....Csak a szerelem vak volt! Még nincs lezàrva az ügy nem mehetek külföldre (be kell jelenteni) ha felmentenek is akkor szökés szagu.
2017. jún. 11. 13:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Te bántalmaztad az exed? Vagy hogy kell ezt érteni? Nálam kuka lennél, ha ezt történt.
2017. jún. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Leírhatnád kicsit részletesebben.
2017. jún. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A diákhitel még érthető, de azt nem mondanám el, hogy lehúzott a kedves exem, mert akkor lehet, hogy az új ember is kapna az alkalmon. Lehet, hogy úgy gondolkodna, hogy "jééé, újabb balek, akit le lehet húzni."

valahogy árnyald a dolgot.


21/L

2017. jún. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Történet: Vasàrnap délelőtt kedélyesen beszélgettünk, majd egyszer eltünt kb fél óra múlva csengettek!! Utcafrontos a hàz ablakot nyitottam ki kàromkodva hozzámvàgott valamit. Inkàbb meglepett voltam de akkor azt gondoltam majd lenyugszik..Ekkor utàna néztem làtram egy idegen autóba szàll be. ...nos itt követtem egy hibàt, ajtót kaput kinyitni nem lett volna időm ezért a nyitott ablakon mentem ki. Az autó elé àlltam a pasit se akartam bàntani csak kicsit elbeszélgetni vele. Az exem meg kiabàlt, hogy indúljon el pasi (véletlenűl????l) önvédelemből/félelmében(nyomozó szerint) elütött felkerültem a motorhàzra 10+50m vitt utolsó 10en vonszolt két lábujam sérűlt. Bìrósàg szerint le kellett volna ugranom. Helyette kapaszkodtam az antennàban ami eltört. Aztàn megàllt és a félig lógó rendszàmot (bìrósàg szerint semmi baja nem volt) letéptem, (egyedi azonosìtó jelet jogtalanul levettem) plusz exem ezek utàn amikor megtàmadott összetört a mobilja ...
2017. jún. 11. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!