Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha eddig sosem volt, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha eddig sosem volt, akkor már sosem lesz normális párkapcsolatom?

Figyelt kérdés

Csak reménykedem..., hogy majdcsak találok valakit.

30f



2017. jún. 12. 13:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Valami infót azért adjál még magadról.
2017. jún. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán kapcsolatod sem volt még, vagy csak normális kapcsolat nem volt még az életedben?
2017. jún. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem már nem lesz, ne is reménykedj.
2017. jún. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30 éves férfi vagy és ilyen kérdést teszel fel? Reménykedj csak tovább!... Vagy inkább tegyél érte! Szedd magad össze, ne görcsölj, ne erőlködj! Semmit nem tudunk rólad, mégis milyen választ vársz?
2017. jún. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Beszélgetek, barátkozom, ismerkedek lányokkal de egyáltalán nem volt még kapcsolatom, semmiféle. Teljesen tapasztalatlan vagyok ezen a téren. Nem tudom, hogy kell belevágni.
2017. jún. 12. 13:38
 6/9 anonim ***** válasza:

Fogalmazd meg nagyon pontosan magadnak, higy milyen külső és belső tulajdonságokkal rendelkezzen a leendő párod.


Ne legyél ennyire pesszimista és negatív. Nem egy 80 éves öregember vagy, aki mindjárt meghal.


Csak te magad tudsz változtatni az életeden.

2017. jún. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj ezen, hagyd, hogy történjenek a dolgok és ne vonzd be azt, hogy úgysemlesz...mindennek oka van és rendelt ideje, majd ha nem ezen agyalogsz, akkor jönni fog.
2017. jún. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csakugy jon :) Ha a megfelelo emberre ratalalsz minden annyira egyszeruen, termeszetesen jon, hogy nincsen szukseg taktikazasra :)
2017. jún. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem lesz.. és akkor mi van? millió +1 dolog létezik, amivel ki lehet tölteni a hátrelévő életedet.
2017. jún. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!