Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lesz így valaha normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lesz így valaha normális párkapcsolatom?

Figyelt kérdés

Eléggé patthelyzetben vagyok. Mert van egy nagyon jó fiúbarátom, aki a lelkitársam is egyben, és szó szerint bármilyen baromságról el tudunk dumálni egész nap, komoly dolgokról is lehet vele beszélgetni, egész nap csetelünk, minden héten találkozunk, soha nem unatkozunk együtt, és soha nem veszekszünk. Egyetem után össze is szeretnénk költözni.


Csakhogy vonzalom az nincs köztünk, ráadásul félig meleg is. És akárkit megismerek, őt senki sem tudja lekörözni személyiségre, mert soha nem találkoztam még olyan emberrel, akivel ennyire hasonlóak lettünk volna. Külsőre néha tetszik valaki, de ennyi. :S Ráadásul ha össze is jönnék valakivel, őt nagyon zavarná ez a dolog biztosan.


Mit kellene tennem?


2016. márc. 28. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt szerintem te is tudod.
2016. márc. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát menjetek el shoppingolni. Tök jó kis C&A kuponok vannak a Westendben most.
2016. márc. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Dreamer88 ***** válasza:
100%

Feküdjetek le egymással. Manapság úgyis közkeletű a barát szex.


A végén kiderülhet, hogy imádjátok egymást az ágyban és akkor megvan a testi-lelki összhang :)

2016. márc. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért zavarná, ha összejönnél valakivel?
2016. márc. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hú, én is nagyon hasonló helyzetben vagyok, csak én férfi. Van egy lány, akivel nagyon jó barátok vagyunk, bár én sokkal többet érzek iránta. Ez tudja, de összejönni mégsem jön össze velem. Telnek az évek, azóta legalább már 20 pasival feküdt le, és természetesen én mindenről tudok, mert elmondja. Közben ez nekem veszettül fáj. Próbálok ismerkedni is, de személyiségre egy lány sem ér még a közelébe sem. Ráadásul racionálisan tudom, hogy nem a legszebb lányról van szó, de nekem akkor is elmondhatatlanul tetszik, de annyira, hogy más lány hozzá képest labdába sem rúghatna. Ráadásul ő az egyedüli barátom. Rajta kívül se haverom, se barátom, se ismerősöm, senki, így nem tudok elszakadni tőle. Fogalmam sincs mitévő legyek.
2016. márc. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tehát, van egy tök jó barátod.
2016. márc. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!