Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Már 28 éves vagyok és eddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már 28 éves vagyok és eddig nem volt barátnőm, kezdjek aggódni?

Figyelt kérdés

Tehát nemcsak hogy barátnő nem volt, se szex, se csókolózás, se semmi... Kézfogás is csak azért volt, mert táncpróba volt...

Tehát 0 tapasztalat a nőkkel eddig, egy mai 14 éves is simán leiskolázna ebben, és nagyon szégyenlem magam ezért.

Mostmár azért se merek nőkhez közelíteni, mert félek hogy kioktatna + gyerekes is vagyok, játszok egész nap PC-n, zárkózott, ideges természetű, unalmas ember vagyok... Van még remény számomra? vagy adjam fel egyszerűen???



2017. jún. 12. 21:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
van remény, csak ezeket a dolgokat lehetőleg vagy soha nem mond el, vagy ha el is mondod ne az első 5 randi alkalmával.
2017. jún. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%
Én is 28 éves fiú vagyok és még egyszer se volt barátnőm, én is pont így vagyok, ahogyan te is. Nincsen önbizalmam és félek a nőktől. Így neten keresztül elbeszélgetek velük, de élőben semmi nem tudna rávenni, hogy odamenjek egyhez is. Nem vagy egyedül :(
2017. jún. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%

Ez nem szoftverfejlesztés hogy szakmai tapasztalat kelljen. Én amikor először csókolóztam, bombázó tapasztalt csajjal, megkaptam, hogy mennyire k**va jól csókolok és váó. Szexnél ugyanez volt, elsőre.

Szóval ez nem egy rakéta fizika, csak csinálnod kell ahogy jól esik és kész...

2017. jún. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én nem félek a nőktől, hanem menekülök, mert üldöznek. Van egy nő, és tetszik, gondoltam úgysem érdeklem. Egyszer aztán odamentem hozzá, jókat beszéltünk, megpusziltam és megsimiztem, aztán megköszönte, hogy beszélgettem vele. Régebben gondoltam, hogy oda kéne menni, de elhessegettem. Aztán azon gondolkodtam, mi van, ha neki nagyobb szüksége van rám, mint nekem rá. Úgyhogy, ha nem is magad miatt, de miatta oda kell menni némely nőhöz. Az életben úgy is azt bánjuk meg, amit nem tettünk meg, és nem fordítva. "Kilincsem rángatta ordítva, jól csinálta csak fordítva."
2017. jún. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Akkor felejtsd el a PC-t.

Kapcsold ki, tuzz ki valami hataridot, hogy be sem kapcsolod.

Jarj tarsasagba. Flörtölj, bókolj. Akar a penztarosnak, akar az elotted allonak a sorban.

Nekem is jol esmek ezek a bokok, pedig ferjnel vagyok. De mosolyt csal az arcomra.

Hidd el nincs rad irva hogy sosem voltal novel.

Am nekem kifejezetten tetszene, ha csomo jo dolgban elso lehetnek valakinel.

Az is frusztralo lehet a csajnal, hogy "jaaaj vajon csinalom annyira jol mint az elottem levo 8?"..

Szoval kezd élni. Nem vagy lekésve semmiről.

2017. jún. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
48%
Már 8-10 éve aggódnod kellene:)
2017. jún. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Attól nem kell, hogy nem is lesz. Az mondjuk a fejemben megkongatta volna már 22-23 éves koromban a vészharangot, hogy valamit egyszerűen nem jól csinálok. Én azzal kezdeném, hogy sorra venném, mi nem oké az életemben és lépésről lépésre változtatnék rajta. Ott kezdődik. Olyan nincs, hogy valaki eredendően nem talál párt. Olyan van, hogy úgy él/viselkedik, hogy az egyszerűen nem "alkalmas" párkapcsolatra csúnya szóval élve.


Amúgy meg sose add fel. Az élet nem arról szól, hogy megelégszünk és elfogadjuk a saját nyomorunkat, hanem arról, hogy minden követ megmozgatunk azért, hogy így vagy úgy jó legyen.

2017. jún. 13. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez vicces én is 28 éves vagyok.Nekem volt már egy barátnőm.Olyan mintha nem is lett volna,mert nagyon béna vagyok a csajozásban.Évekig hiába próbálkoztam.Már úgy érzem hogy soha nem lesz csajom.Még észre se vesznek.Inkább rájuk se nézek.Elkezdtem utálni őket.Nem jó egyedül de akik ennyi idősen nem tudnak ismerkedni azok jobb ha bele törödnek.
2017. jún. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A volt"csajom" egy okos nő. Azt mondta, hogy minden ujjára jutna egy pasi. Ezt elhiszem, mert a kutyám is meg akarta dugni. De nekem is jutna minden ujjamra egy nő, sőt nektek is, de vagy nem veszitek észre, vagy még nem jött el az idő tök.
2017. jún. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Te vagy az Laci?
2017. jún. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!