Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik véleménye érdekel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik véleménye érdekel inkább! Kezdjek el aggodni?

Figyelt kérdés
Egyutt vagyunk evek ota a baratommal. Elmult mar az a nagyon-nagy rozsaszin kos ami az elejen volt:) mostanaban tobb idot tolt a haverjaval amit meg is jegyeztem neki,ám ő tagadja hogy tobbet lenne, mint velem. Mondja nekem hogy szeret és velem tervez.. Szerintetek van aggodnivalom vagy ez a normalis?:/

2016. febr. 29. 14:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%
Minden nap kiírsz valami mondva csinált szart a pasid ellen, ami miatt aggódnod kell..
2016. febr. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ha nem tudsz normalis dolgot irni,gorgess tovabb;))
2016. febr. 29. 14:30
 3/11 rrrrrreennnnn ***** válasza:
100%
Èn még nem làttam ròzsaszìn kost.
2016. febr. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
*köd:)
2016. febr. 29. 14:38
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy nem, már elmúlt szegény.
2016. febr. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%
nem tudom, nem ismerem a barátodat, de miért kell mindenen aggódni, jó úgy élni,hogy minden apróságon aggódsz?
2016. febr. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 aladar12 ***** válasza:
72%

ez normális.

és ha az elsőnek igaza van, hogy minden nap kiírsz valamit segítek: ide mindig ugyanaz a párszáz ember jár fel, úgyhogy mindig ugyanazokat a válaszokat fogod kapni.

2016. febr. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
Miért lenne ez gond? Téged hanyagol, úgy érzed? Már belenyugodott abba, hogy nem fogod otthagyni, megbízik benned, de neki is van élete, ez mindig így van. Én nem aggódnék. Az tényleg igaz, hogy minden apró dolgon agyalni nem kell, mert csak a negativ dolgokat fogod magadban erősíteni, mindig vita lesz belőle. Amúgy miért nem hiszel a párodnak?
2016. febr. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kérdező. Nőként már voltam ilyen helyzetben. Nagyon szerettem a srácot és észre kellett vennem, ha bár mosolygós, de ugyanakkor nagyon féltékeny haverjei vannak, féltékenyek arra, hogy érzelmileg a barátjuk, azaz a pasim jól érzi magát velem és konkrétan kimagyarázták a kapcsolatból. Azóta is minden nőt kimagyaráztak a srác mellől és ennél rosszabb is történt, de azt már nem írom le.
2016. febr. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha rendben van az ítélőképességed akkor hallgass a belső hangokra és ne söpörd a szőnyeg alá az aggodalmadat.

De arra készülj fel,hogy talán súlyos következményei lesznek annak ha megkapargatod a felszínt.

Most viszonylagos nyugalomban éltek egymás mellett kicsit kómába süppedve,de ha felrázod a dolgokat és válasz szeretnél kapni bizonyos kérdésekre az akár óriási hullámokat is vethet.

2016. febr. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!