Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kezdjek aggódni, vagy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdjek aggódni, vagy ilyen mással is van?

Figyelt kérdés
Már több hete együtt vagyok a barátommal, és eddig nagyon jóba voltunk egymással. Mivel hétvégente nem tudunk együtt lenni, ilyenkor csak messengeren vagy facebookon beszélgetünk. Viszont pár napja nem ír vissza. Még a legutóbbi találkozásnál mondta is hogy majd beszélünk.. Őszintén nem történt semmi, nem veszekedtünk meg ilyesmi! De az elmúlt pár napba fönt van, látja hogy írok, nem ír vissza. Ráadásul több barátom is mondta hogy velük meg beszélget, szóval nem lehet ilyenről szó, hogy pl. rossz a telefon és nem tud visszaírni, el van foglalva, a szülei eltiltották a géptől, meg ilyesmi.. Szerintetek ez mit jelenthet? Elsősorban tini/kamasz fiúk véleményét várom, hogy szerintük ez mit jelent, de természetesen írhat más is! Egyébként én ezt inkább a gyerekszerelem kategóriáb tenném.. A válaszokat előre is köszönöm!!

2015. máj. 2. 11:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha aggódsz miért nem csörögsz rá telefonon?
2015. máj. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy telefonon ne igazán beszéljünk, inkább chaten és élőbe. (Akkor amikor beszélt velem)
2015. máj. 2. 12:04
 3/7 A kérdező kommentje:
További kommenteket várom!!
2015. máj. 2. 18:57
 4/7 anonim válasza:
Hm...ez elég furcsa. Nekem egyből rossz dolog jutott eszembe de nem akarom az ördögöt a falra festeni. Nem tudod valahogy élőben megkeresni és beszélni vele? Vagy ha ez nem megy akkor vagy hívd fel telefonon ( kit érdekel hogy nem szereti ha felhívod hogy ha nem képes visszaírni), vagy kérd meg egyik barátodat/barátnődet hogy kicsit burkoltan kérdezzen rá de úgy hogy ne sejtse meg a dolgot. Szerintem ez nem túl jó hogy nem ír vissza pedig mindenki mással ugyan úgy beszél. Sok sikert:) Majd írd meg hogy sikerült e:)
2015. máj. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Hasznos válasz, ment is a zöld kezecske! :D ;) Többiektől várom a választ!
2015. máj. 2. 19:55
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem az első komolya vitám a párommal több mint egy év után történt addig meg semmi balhé nem volt (még kicsi se)

Miért kell ezt csinálni?

Amikor én fiatal voltam nem volt olyan, hogy ráírok a facebookon meg, hogy mi az a massenger azt nem is tudom de a találkozas mindennél jobb

2015. máj. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tudom, és egyetértek!! Mi is csak azért beszél(tünk) neten, mert nem mindig tudunk találkozni! Természetesen az élő beszélgetés mindennél jobb! Csak azt nem értem hogy ha eddig beszéltünk neten, és mondta is hogy most beszéljünk, akkor most mi üthetett belé!?
2015. máj. 2. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!