Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bella673 kérdése:

Valaki érti mit akar?

Figyelt kérdés

3honap utan ujra ossze jottunk es egyszer akar egyszer nem majd szakit velem es kin bekul szenvedek miatta mert nagyon szeretem de o annyit mond nem megy neki nem akar velem lenni :,(

Segitsetek mikot fog dontedt hozni hogy vegleg mit akar?



2017. jún. 12. 22:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen kapcsolatokat soha nem értettem. Miért nem szakítod meg ezt a láncolatot? Szakíts. Rossz lesz majd jó és esélyt adsz valami működőképesnek így viszont egy olyan hullámvasúton ülsz amit te sem élvezel.
2017. jún. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ebből így is úgy is szakítás lessz jobb ha tudod. Engedd el, feleslegesen szenvedsz egy olyan miatt aki nem érdemel meg téged. Ha már szakítani akar az nem hiába van.
2017. jún. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azt hiszem, tudom, mi miatt hezitál ennyire. Ez járhat a fejében:"Pocsék helyesírása van ennek a lánynak, de amúgy tökre bejön. Mi a fenét csináljak? Tanítsam meg helyesen írni vagy inkább meneküljek?" :D
2017. jún. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem akar téged, benőhetne a fejed lágya...
2017. jún. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Gondolom dugni akar,de párkapcsolatot nem annyira.

Na,ezen gondolkozz !

2017. jún. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Teljesen alárendeled magad neki és az akaratának, ezt nem szabad! :( Hiába szereted, te sem vagy kevesebb nála és nem viselkedhet veled úgy, mint nem egyenrangú fél, te mégis hagyod.


Én a helyedben döntés elé állítanám. Vagy normálisan, vagy sehogy. És elfogadnám, ami lesz, de ez nem állapot, ne szórakozzunk már egymás idegeivel, idejével meg érzelmeivel, basszus!


Egyébként ugyanez volt nekem is majdnem, egy évet voltunk együtt, utána szakított, aztán rá egy évre találkoztunk egy közös ismerősünk bulijában, újra feljött, hogy lehetne köztünk valami (én is szerettem volna, kicsit még bele voltam habarodva), aztán rá 1-2 hétre jöttek a "nemtudomok", a "majdok", a nem érek rá, kelletlenül válaszolt üzenetben, alig írt, én meg közöltem, hogy ezt még egyszer nem játsszuk el egymással és köszönöm, az ignorálásomból nem kérek, megtehetem, hogy ennél jobb dolgom is legyen.

2017. jún. 13. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Annyira tart magához közel, hogy meg tudjon dugni bármikor, de ne legyen köztetek semmi komoly.

Csak szexre kellesz neki, amíg nem talál valaki jobbat.

2017. jún. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!