Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 3. randin ráér megcsókolni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3. randin ráér megcsókolni a lányt?

Figyelt kérdés
Vagy előbb legyen a csók?
2017. jún. 12. 22:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én szeretem, ahogy lassan kibontakozik a vágy a másik ember iránt. Úgyhogy első randin ismerkedés, ha szimpatikus, akkor jöhet a második randi, ahol én még mindig korainak érzem a csókot, de itt már ha nem alakul ki rá a szándék, semmi erre utaló jel nincs, hogy én is és a partnerem is akarjuk, akkor a fene megette az egészet. Viszont ha mégis, akkor a harmadik randin muszáj elcsattannia a csóknak. :)
2017. jún. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

#8

Én pl attól, hogy valaki szimpatikus, nem fogok egy kis beszélgetés után a szájában nyalakodni. Számomra akkor ő még vadidegen. Ettől még lehet vonzó, és állhatok készen arra, hogy megismerjem.

Nincs baj azzal se, ha valaki első randin szexel, egyszerűen nem egymást keresik a különböző beállítottságú emberek, és kész. Kár emiatt leszólni a másikat.

2017. jún. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ti komolyan megtervezitek ezt? Azt is megfogjátok, mikor szerettek egymásba, meg ilyenek?


Miért nem lehet érzésre? Egy idegent nem csókolok meg, amíg idegennek érzem. Ezért mondják, hogy első randin túl tolakodó. Nekem az lenne, van, akinek belefér, illetve lehet, hogy ha valakivel átdumálnék egy egész napot és annyira közel kerülnénk egymáshoz, örömmel fogadnám. Ellenben lehet, hogy valakivel 3-4-5-ször randizok, semmi előrelépés nincs és még mindig túl idegen nekem és túl nagy a táv köztünk.


Tessék már érezni, ne hülye szabályokba kapaszkodni, könyörgöm!

2017. jún. 13. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Akkor csókold meg, mikor úgy érzed, hogy itt az ideje.

A párommal 1,5 hónapig hetente kétszer randiztunk úgy, hogy meg se érintettük egymástl. De volt olyan barátom is, aki az első randin csókolt meg.

2017. jún. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!