Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ez a jelenség a nőknél?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez a jelenség a nőknél?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, fülig beleszeretnek egy férfiba. De kiderül, hogy foglalt, mondjuk házas. A szerelmük nem enyhül, ugyanúgy epekednek utána, sőt, egyesek odáig merészkednek, hogy el is szeretik a párjától a pasit.


Most nézzük meg ugyanezt a sztorit egy másfajta végkifejlettel: fülig beleszeretnek egy pasiba. De kiderül, hogy keveset keres és az anyjával él. Innentől kezdve az érzelmek - pukk! - egy csapásra eltűnnek, a nők végtelenül kiábrándulva lépnek tovább. Valamiért a foglalt státusz egy jottányit sem zavarja őket(legalábbis sokukat), de a második eset szinte mindig súlyosan érzelemgyilkos forgatókönyv. Pedig az anyjával élő, keveset kereső pasit nem kéne senkitől sem elhódítani(max. az anyjától :D), beteljesülhetne vele a szerelem.


Érdekes dolgok ezek. Mit gondoltok erről? A "Fejezetek a nők rejtélyes viselkedési mintáiból" c. kötet legújabb fejezetét olvashattátok:)



2017. jún. 13. 10:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
hát.. csak tippelni tudok. Aki fenntart egy családot az férfi, aki anyuval lakik az meg kisfiú... talán.
2017. jún. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha ez valóban így van akkor elég szégyen a nőkre nézve.
2017. jún. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
20%

MI A F***ÉRT ÁLTALÁNOSÍTASZ???????????


Az én baràtom MUNKANÉLKÜLI volt amikor megismertem. Éppen munkát keresett, és még édesapjànál élt. Még csak nem is voltam belé akkor szerelmes, csak ismerkedtünk, barátkoztunk, aztán az én tesóm segített neki melót keresni. Munkàba állt, közben még egy szakmát letett ( szakács ) és szerelmes is lettem belé, nagyon. Már 4 éve együtt vagyunk, nekem ő az első barátom. Neki már volt pàr csaja azért, de ez lényegtelen is. Közben össze cuccoltunk, de nem zavart,hogy a szüleinél él.



L

2017. jún. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%

Nem tudom, engem a nős férfiak valami rejtélyes oknál fogva vonzanak (talán azért, mert bizonyítottak, mint potenciálisan jó férjek és apák), de pont emiatt plátói mind, nem is próbálkozom náluk.


Az anyával való együttlakás sem zavarna, csak a sztereotípiák miatt bennem van a félsz, hogy akkor leendő anyós fog dirigálni, rosszabb esetben a köldökzsinórt sem vágták el. Igaz, mára azt is tudom, hogy a különélés sem biztosíték a mamáról való leválásra, de az együttélés fokozottan hajlamosít erre.

2017. jún. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hármas! Ha az apjával él, az nem baj. Csak ha az anyjával él. Az apjával élni férfias :D

30/f

2017. jún. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
5# ja akkor igaz..akkor én is olyan nő vagyok mint a többi..de kár..hogy nem érdekel:)
2017. jún. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%

Valóban egy sztereotípia.

A nők az ilyen férfiakkról abszolút nem gondolják, hogy férfi.

Inkább mama kedvence, aki kisfiú. Lelombozz abban a pillanatban azt a férfi ideált, aki erős, védelmez minket és értünk él (nem a mamáért majd).

Nyilván van oka, hogy felnőtt emberek a szülőkkel élnek, ha valaki felszínes lelép, ha nem az, akkor ad egy esélyt, hogy megismerje a másikat és utána még mindig leléphet. IQ..:-)

2017. jún. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

ha valaki elkezd tetszeni, és vonz a személyisége, elég kevés ilyen dolog tudja elvenni a kedvemet, hogy pl. otthon lakik. Bár nem mondom, hogy pozitívum, mert én egyedül lakom már 9 éve, fura lenne olyan emberrel, aki még sosem gondoskodott egyedül magáról. De e miatt nem dobnék senkit.

Nálam a nős, vagy párkapcsolatban lévő pasi tabu. Sem én nem akarok senkinek második lenni, sem pedig belenyúlni valakik kapcsolatába, de ettől még vannak olyan nők, akiket ez nem zavar.

2017. jún. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%

Érdekes, most mindenki milyen kis erkölcsös...


Szerintem az lehet a dolog mögött, hogy a nős pasinál azt hiszi, hogy jó élete lenne vele. Előadja magát a pasi, hogy ő milyen jó férj, aki csak egy kis szeretetre vágyik. A csaj meg elkezd vergődni, mert meggyőződése, hogy ők jobban összeillenének, mint a feleségével, ő jobb lenne hozzá.

Aztán jön a po.fára esés, mert az új nőnek könnyű pár napig mutatni a szebbik arcát, de az igazi jellemét az mutatja, ahogy a feleségével viselkedik: becsapja, megcsalja, és eldobja.


A csóró, anyunál lakó pasinál is ezért húzza be a kéziféket: elképzeli, hogy milyen élete lenne mellette.


Szóval lehet itt nyálazni, hogy "de beleszerettem, nem tehetek róla", mert de, tehet róla. Meg mellette még ostoba is.


Egy hűtlen pasi sose fog megváltozni.


De ha egy pasi nem azért van anyukával egy fedél alatt, mert neki így kényelmes, csak kényszerűségből, akkor nagyon is jó férj alapanyag. ;)

2017. jún. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem tudok ilyen általános jelenségről, persze attól még a te környezetedben lehet ilyen. De akkor érdemes lenne őket megkérdezni.

Itt (is) ugyan sokan leírják, hogy nem kezdenének olyan férfival, aki az anyjával él, de kb. ugyanannyian azt is, hogy foglalt férfival nem kezdenének soha.

Ha magamból indulok ki, voltam már szerelmes foglalt férfiba is, olyanba is, aki az anyjával élt és olyanba is, aki nem keresett valami sokat, sőt, egy időben munkája sem volt.

Az első kettő esetében sem törték le az érzéseimet a rideg tények, bár a kapcsolat sikertelenségéhez ezek a dolgok nagyban hozzájárultak. Utólag már nem kezdenék velük. A harmadik (kevés pénz) esetében meg tart a kapcsolat, azóta lett jobb munkája és jobb keresete is. De kitartottunk a nehezebb időkben is.

2017. jún. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!