Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi ez a jelenség a csajoknál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a jelenség a csajoknál?

Figyelt kérdés

Jómódú, átlagnál kicsit jobb kinézetű egyetemista vagyok. Kocsim felső közép.


Megismerkedtem egy "Normális" értékrendűnek kilátszó csajjal. 2 hónapig együtt mentünk ide oda, alakulgatott valami. Az volt a vonzó benne, hogy mindig felezett a költségeken és agyilag mondhatni rendben volt.

Majd egyszer kiderült, hogy szimultán tartott engem és egy fukcboyt, akivel később összejött.

Na már most az a problémám, hogy az, hogy leszart engem, azt túlélem, mert tudom, a nők ilyenek, szeretik ha fáj a férfinak. Viszont azt nem tudom egyszerűen feldolgozni, hogy miért nem engem választott? Miért inkább egy drogos cgánnyal jött össze, akinek 0 potenciálja van.


Előző kapcsolatomból kiderült, hogy ha szegénynek látszol, esélytelen vagy. Vagy esetleg naív. Hibáimból tanultam sokat anno. De ebből a mostani esetből hogy vonjam le a tanulságot? Miben volt jobb az a "Thug", mint én? Nem hagy nyugodni ez a kérdés. Még csak azt sem lehet mondani, hogy unalmas jófiú vagyok, mert tudom, hogy attól irtóznak és tettem neki a rosszfiút én is.

Ez be tudható a hipergám ösztönöknek? Másra nem tudok gondolni..

21/f


2017. ápr. 26. 18:02
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
96%
Valószínűleg jobban érétkelte, hogy ő neki nem az volt a vonzó benne, hogy felezik a költségeket és a kapcsolatuk alapja nem a pénz volt.
2017. ápr. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 Krukutyán Levente ***** válasza:
99%
Hát így felnőtt korod hajnalán végre levonhatnád a megfelelő következtetést : az emberek nem egyformák. Kinek a pap, kinek a papné. Kinek a felső közép kocsijú srác, kinek a narkós cigány. Az emberek változatossága gyönyörködtető.
2017. ápr. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
93%
Lehet a szerény pasik jönnek be neki.
2017. ápr. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
93%

Nekem kissé nagyképűnek tűnsz, bocs. Lehet a másik nem az. Vagy honnan veszed hogy drogos? Ha tényleg az, akkor a csaj valóban zakkant, ne sajnáld. Ha viszont csak te mondod rá méregből, akkor megértem a őt.


Így jártál, nem jöhet össze mindig minden. Meg a párválasztás néha tényleg érthetetlen. Majd legközelebb.

N

2017. ápr. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
91%

Ki tudja, valószínűleg a személyisége jobban tetszett neki, mint a tied. Egyébként az én egyetemi fiútársaimnál is ezt látom: akkora az egójuk, hogy nem tudnak azok túljutni, ha valaki nem őket választja. Ezt is meg kell tanulni, attól, hogy egyetemista vagy és jó a kocsid (ezt tartottad magadról a legfontosabb információnak, meg hogy játszmáztál és játszottad a rosszfiút, ez már jelent valamit), még nem a tied a világ :)

22/L

2017. ápr. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
73%

Te "jatszottad" a rosszfiut a masik meg adta magat valoszinuleg es nem jatszmazott se igy se anyagilag.


Masreszt, nokent hulye lennek felezgetni a koltsegeket, akitol akarok valamit, az nyugodtan fizessen randin, rovidesen ugyis eljon az alkalom mikor en megyek bevasarolni es varom haza friss vacsival, szexi ruhaban. Pl egy mozit vagy vacsit etteremben biztos nem ajanlanek, hogy fizetem a sajatom mert azzal "toketlenne" tennem a pasit masok elott es magunk kozott is. Komolyabb kiadasnal nyilvan mas a szitu, illetve ha valakivel vagyok, egyertelmuen gondolok ra, hogy az elmeleti "szamla" egyensulyban legyen. Csajkent szervezhetek en is meglepi randit aminel pl lehet elore fizetni igy eszebe sem kell jusson a pasinak hogy fizesse, mert ajandek es mert mar a tudtan kivul rendezve volt.

De ez a minden felesbe szerintem gaz...

2017. ápr. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
93%
Ebből levonható a konzekvencia,hogy fullra mindegy,milyen egyetemre jársz és mennyi a pénzed,meg az egód.Ha nem tudsz bánni a nőkkel,akkor megb..szhatod.
2017. ápr. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
95%
Tetted neki a rosszfiút, hát ez a baj, hogy tenned kellett.
2017. ápr. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
78%

Jaaaaj basszus neee.

Én is ismerkedtem régen egy ilyen fiúval, mint te. Folyton jött az értékrendjeivel, az alapján volt véleménye az emberekről, hogy ki mennyire jómódú, ki mennyire intelligens. Nem jöttem össze vele de már csak az ismerkedés alatt a hajamat téptem tőle. És én is inkább választottam volna helyette egy szegény kevésbé kultúrált fiúval, de legalább tudok vele hülyéskedni, és nem mindig a merev sznob kijelentéseivel jön.


Te is most racionális okokat keresel arra, ami szimpla érzelmekből, és kémiából áll össze.


Legyél lazább, és vedd észre, hogy nem mindenki gondolkodik úgy, mint te.

2017. ápr. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
9.es Az első csajom pont azért dobott, mert nem játszmáztam, nem játszottam meg, hogy jómódú vagyok. Most akkor mi is kell a csajoknak????? WTF?
2017. ápr. 28. 19:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!