Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan, aki a tapasztal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki a tapasztalataira alapozza, hogy borzalmas a huszonéves női felhozatal?

Figyelt kérdés

Az oldal rendszeres olvasói jól ismerhetik a jelenséget, hogy a két párkapcsolatos kategória tele van frusztrált kérdésekkel, de főleg a felnőtt. Ezek alatt aktívan szokott kommentelni a két tábor: akik alátámasztják a kérdezőt (minden nő csak a pénzre megy, csak a kigyúrtak, alfahímek stb. találhatnak társat), és akik cáfolják.


Megfigyeltem, hogy az utóbbi csoport sokkal gyakrabban hoz fel személyes példát egy ismerősről, vagy akár a saját életéből, ahol részletesen leírják, hogy alacsonyként, átlagos keresettel, becsületes férfiként is egyszerű szép barátnőt találni, ha megfelelően áll hozzá az ember. Nyilván egy anonim oldalon bármit lehet írni, de induljunk ki abból, hogy az, hogy ez az oldal több személyes tapasztalattal van alátámasztva, azért mégiscsak jelent valamit. Lehet arra következtetni, hogy ez a való életben is így működik.


Ezeket a kérdéseket olvasva döbbenten láttam, hogy a legtöbb kommentelő csak úgy elsuhan amellett a tény mellett, hogy a legtöbb frusztrált felhasználónak szinte SEMMILYEN tapasztalata nincs a nőkkel, és itt most nem feltétlen szexuális dolgokra gondolok. Beszélgetés, lelkizés, közös programok, de még akár lánybarátság szintjén sem. Véleményt formálnak egy olyan dologról, jelenségről, amiben egyáltalán nem érintettek. Én is okoskodhatnék a gázszerelésről, vagy a burkolásról, hogy tiltsák be ezt a bojlert, vagy azt a szigetelőt, mert "szar", de nem értek hozzá egyáltalán. (Az érvelés is részükről kb. ilyen színvonalú szokott lenni.)


Viszont úgy gondolom, frusztrált kisfiúk ide vagy oda, ha tényleg ilyen borzalmasak a nők, akkor azt olyanok tudják alátámasztani, akik benne vannak az ismerkedésben. Ha tényleg pénzéhesek, lenézőek, felszínesek, kigyúrt alfahímre vágynak stb., az azért feltűnik egy idő után. Ezért olyan férfiak válaszát várom, akik legalább:


- 8-10 lánybarátjukkal beszéltek aktívan az elmúlt években

- 10 nővel voltak

- 25-30 nővel találkoztak ismerkedés céljából

- egy olyan kapcsolatban voltak, vagy vannak, ami tovább tartott két évnél.


Előny, ha a huszonéves korosztályból kerültek ki a lányok, mert többségében őket éri a kritika, de igazából a kor nem olyan fontos.

A lényeg tehát az, hogy tapasztalt férfiak írjanak arról, mekkora mértékben tapasztalták ezt a jelenséget, amit itt állítanak néhányan. Rám is igazak a feltételek, később leírom a saját tapasztalataimat is.


Előre is köszönöm a válaszokat!


22/F



2017. ápr. 14. 13:29
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
7%
Mit vársz ettől a kérdéstől? Mármint ha cáfolat érkezik vagy megerősítenek ebben a hitedben, az befolyásolni fogja egy döntésedet? Vagy csak vitát szítanál? Nem világos a cél.
2017. ápr. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
75%

Bele kell szólnom lányként, engem sosem érdekelt a pasi külseje, ha jól nézett ki akkor szimpi volt, ha nem akkor sem zártam ki a lehetőségét.

Utóbbival állok most szemben. Az itt rinyáló pasik, akik szerint csak pénzzel és izommal lehet megfogni egy nőt, üzenem nekik, hogy ez sosem volt igaz.

Olyan pasiért vagyok oda, aki se nem jóképű, se nem izmos és még csak pénze sincs, ellenben van személyisége és humora.

A haverja, aki jóképű, jól lehet a legtöbb lánynak bejön, de nekem egyáltalán nem, mert nem kommunikatív és a humor halvány jelét sem véltem benne felfedezni.


Sajnos az itteni férfiak ezeket az eseteket figyelmen kívül hagyják, és csak azt látják illetve hallják, amit szeretnének.

2017. ápr. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 A kérdező kommentje:

Nem döntök semmiről, és vitát sem szeretnék szítani semmiképp. Egyszerűen csak kíváncsi vagyok, más férfiak mit tapasztaltak ezzel kapcsolatban, érdekel, ők hogyan látják a korunkbeli nőket.

A cáfolat-megerősítés dolgot nem értem. A "hitem" az, hogy a tapasztalat fontos, és úgy gondolom, alul van értékelve ebben a témában. Bármilyen válasz is érkezik, ezt továbbra is így fogom gondolni. :)

2017. ápr. 14. 13:38
 4/69 anonim ***** válasza:
19%
B@$zki péntek van, vagy mi... és te ilyen baromságokkal foglalkozol, hogy a frusztrált emberek miket írogatnak egy anonim oldalra.
2017. ápr. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 anonim ***** válasza:
12%

#2 válaszoló, akkor most ráerősítek az itteni pasikról alkotott véleményedre, miszerint csak azt látjuk ami a saját véleményünkhöz passzol.


Szóval én két pasiról olvastam, az egyik előnytelen kinézetű, de jó humorú, a másik pedig jól néz ki és semmi több.


Az elsőnek ott vagy te.

A másodiknak meg az összes többi nő.


Lehet, hogy igazi főnyeremény vagy, akkor elnézést a következőért, de én inkább lennék a második pasi helyében.

2017. ápr. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 anonim ***** válasza:
77%
5-ös, az ilyen mentalitás miatt magányos sok férfi, ahelyett hogy inkább elfogadná és kihozná önmagából a legtöbbet.
2017. ápr. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 A kérdező kommentje:

A jóképű, de szegényesen kommunikáló, olcsó humorú srácnak ott az összes többi nő?

Nem gondolom, hogy a 2-es lány egyedül van azzal az állasponttal, hogy nem tetszik neki a srác. Valószínűleg egy rakás lánynak nem tetszhet még, akik szeretik a mély beszélgetéseket, vagy szeretnek jókat nevetni.

2017. ápr. 14. 13:54
 8/69 anonim ***** válasza:
86%

80-20 arányt adnék a normális lányok javára a környezetemben. Viszonylag kevés olyannal találkozom, aki annyira nem hogy nagyon (és itt most kevésbé szalonképes kifejezések következnének), de körülöttem általában kedves, értelmes lányok fordulnak meg. Párkapcsolati igényeket tekintve sincsenek nagyon elszállva, egyikük sem jött össze nála sokkal idősebb fiúval, párjaik szintén tanulnak még vagy pályakezdők, illetve amelyikük egyedül van, az sem csak a kockahasú felsővezetőkre hajt, persze a lehetőségeikhez képest igyekeznek a legjobb elérhetőt választani. Sajnos vagy nem sajnos, a maradék 20% sokkal feltűnőbb jelenség...

22/F

2017. ápr. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 anonim ***** válasza:
79%
Nem a #2 az egyetlen ilyen lány, nagyon sokan vagyunk. Az én párom sem kifejezetten jóképű (magát nem tartja annak, bár nekem nagyon is az), viszont életem legtartalmasabb beszélgetéseit vele folytatom. Nagyon hasonló a gondolkodásunk a világról, az életről, és ha valamiben nem is egyezik a véleményünk, egymás véleménye mindig valami pluszt ad nekünk, más szempontból tudunk megközelíteni dolgokat. Nagyon sokat tanultam magamról a vele folytatott beszélgetések során, és ezt nem cserélném le "jóképűbb/izmosabb/pénzesebb" férfiak társaságára.
2017. ápr. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 anonim ***** válasza:
21%

Amiről próbálok beszélni, azok az arányok.

Mennyit kell dolgoznia magán és egy kapcsolatért az egyik srácnak és mennyit a másiknak.

Kettes is leírja, hogy ő más, mint a nagy átlag, mert neki a másik fiú kell.

Ha a két fiúnak hasonlóak lennének a lehetőségei, akkor említésre sem lenne méltó, hogy van, akinek a belső értékek fontosak.


Megvetitek a szegényeket is, mert frusztráltak lesznek tőle, hogy nem vehetnek meg egy mozijegyet bármikor, csak, ha többet dolgoznak érte?

2017. ápr. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!