Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » "A nő barátait elfelejti,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"A nő barátait elfelejti, szerelmeit soha, a férfi szerelmeit elfelejti, barátait soha. " Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

2017. jún. 13. 18:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
én több férfi érdekbarátot láttam már, mint nőit
2017. jún. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Pont akkor nagy baromság, mint a többi hasonló idézet.
2017. jún. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
3%

Kisarkított. De van benne igazság. Egy női barátság az nem is igazi barátság, mert egy pasin egyik napról a másikra úgy össze tudnak veszni, hogy olyanok akik éveken át legjobb barátnők voltak, halálosan gyűlölik egymást... nekem is volt ilyen, amikor két nő összeveszett rajtam.

Szerelemről pedig, tisztázni kéne mit nevezünk szerelemnek? Mert mindenki szeretné fontosnak érezni magát, és kitesz képeket amin éppen a "szerelmével" van, amikor csak egy kép erejéig mosolyognak, amúgy qrva szar a kapcsolatuk és pár hét múlva véget is ér.

2017. jún. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Imádom, hogy ezek a mondások teljesen egy kalap alá veszik az összes férfit és nőt. Persze, minden férfi és nő totál egyforma. Ugyanúgy vannak hosszú ès erős barátságok nők között is mint a férfiaknál, és a férfiak is tudnak áskálódni egymás ellen. Az összes ilyen idézet közhelyes baromság.
2017. jún. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Kiskegyed for Men


"A csajok szar barátok, csak mi pasik vagyunk az életük értelmei, yeah!"

2017. jún. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy ez kinek sértőbb; a nőknek, vagy a férfiaknak.

De mindegy is, mert nem igaz...

2017. jún. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
3%

#5


Hát én nem sértésnek szántam, és ez valóban nem is rég megtörtént eset amit írtam. De tény, hogy egy nőnek tényleg a pasik az élete értelme meg esetleg még a cipővásárlás és szépítkezés meg hasonló dolgok, de ezeket is mind a pasik miatt csinálják. Tehát igen, egy nő életének értelme gyakorlatilag teljes egészében a férfiak, míg a legtöbb férfi élete azért színesebb és kihívásokkal telibb.

2017. jún. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Bárcsak így lenne, bár elfelejthetném azt a Tündért akit tavaly megismertem...

De sajnos nem.

2017. jún. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
#7 Áhhh ez túl magas labda, még csak le sem érdemes ütni :D
2017. jún. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 RoseTyler ***** válasza:
100%
#7: Itt az ideje, hogy kisöpörd a fejedből a buta sztereotípiákat és ténylegesen körbenézz a világban!
2017. jún. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!