Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az életstílusom nem passzol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az életstílusom nem passzol az olyan lányokhoz, akiket szeretnék magam mellé, ezt hogyan lehet leküzdeni?

Figyelt kérdés

Életkezelési válságban vagyok, főként a nők keresése tekintetében. Ami a zsánerem, azt a típust egyszerűen nem engedhetem meg magamnak, nem tudom menedzselni őket.

Nagyon bejönnek az egyedi stílusú csajok (színes haj, piercing, tetkó stb - nem muszáj mindnek lenni, de azért 1-2 közülük jó ha van)

Ezzel szembe én egy főként ingben, nyakkendőben dolgozni járó, teljesen "sznob" közegben mozgok és egyszerűen vagy ezek a lányok kerülnek el engem, vagy kiröhögnek, ha előadom, hogy milyen az ízlésem a nőket illetően.

Létezik erre megoldás, vagy ejtsem teherbe a jobb kezem...?



2017. jún. 13. 18:36
 1/10 anonim ***** válasza:
79%

A sznoboknak akiket ismersz, semmi köze ahhoz, hogy a szabadidődben hogyan öltözködsz, szórakozol élsz stb, így nyugodtan válthatsz melóhelyen kívül. Meneddzselni nem tudod őket.....itt is lesz egy jóhír. Meneddzeli mindenki saját magát, neked nem kell külön. Mond meg a jobbkezednek, hogy te momentán csak barátságot szeretnél, aztán hajrá :D.

30/f

2017. jún. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ha nem a munkahelyi közegedben ismerkedsz, hanem a neked tetsző lányok stílusának megfelelő helyen/időben/öltözékben indulsz neki a párkeresés világának, lehet esélyed. Én is kosztümben meg harisnyában járok dolgozni, de elhiheted, hogy hétvégén nem a legszebb blúzom veszem fel a koncertekre.
2017. jún. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%

Most ezt annyira nem èrtem. Tehàt olyan nöre ami a zsànered nem tudsz költeni ezèrt az ilyen piercinges csajok jönnek be?


Amugy nekem van tetkom piercingem többfèle. Nekem mègis egy szakmunkàs pàrom van.


Ha igazi nöt akarsz az nem fogja elvàrni hogy szórd rà a pènzt. A pàrom nem keres rosszul mègis ragaszkodom hozzà hogy èn is fizessek ès minden holmimat amire nekem szüksègem van azt èn vegyem meg nem ö.

2017. jún. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

Járj olyan helyekre ahol ilyen típusú emberek vannak. A rockerek és alter emberkék szerintem nagyon elfogadóak. Ha megismered a kiszemeltet, van közös érdeklődés akkor nem az eltérő öltözködés lesz a vízválasztó.

Ismerek egyébként ilyen párost: lány fekete cucc, bakancs, füle teleszúrkálva és van egy szemüveges inges párja. Külsőre ellentétek, a személyiségük viszont nagyon megegyezik.

2017. jún. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Akár ilyen "sznob" közegekben is ismerkedhetsz egyedibb külsejű emberekkel. Nem minden tetovált, piercingelt ember jár kocsmába, koncertekre, stb. Vannak akik egyáltalán nem bulizós típusok.

Az, hogy nem tudod őket "menedzselni" szerintem nem egy nagy probléma. Az egyedi külsejű emberek is dolgoznak, van pénzük, menedzselik ők magukat.



Amúgy ha élőben nem, akkor legegyszerűbb neten ismerkedned.

Van rengeteg ilyen jellegű facebookos csoport.

2017. jún. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%

Nem engedheted meg magadnak...? Ne haragudj, de én ezt nem teljesen értem.

Hidd el, az ilyen nők maguk tartják fent a külsejüket, ráadásul nem kerülnek ezek a dolgok egy vagyonba. (Bár a tetoválás akár még kerülhet, de azt sem muszáj egyezerre, pl.) És igen, azért vagyok képben, mert én is ilyen nő vagyok: tetoválások, piercingek, extrém hajszín. Teljes mértékig magamnak állok mindent (vagy megoldom ingyen, pl hajmodellkedéssel a festést/vágást), páromra max a színválasztást bízom, nem a finanszírozást.

Ha pedig a nem engedheted meg alatt azt érted, hogy kinéznének, szájukra vennének, akkor inkább azon gondolkodj el, hogy boldoggá tesz-e a munkád, miért vágysz ekkora kontrasztra a munkád és a magánéleted közt?

Más egyébként: nem hinném, hogy akadály lenne a külsőd, vagy a munkád. Csak az ismerkedési közeget kell megtalálnod.

2017. jún. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

A menedzselés alatt nem az anyagi menedzselést értem - szerencsére ebből a szempontból nem kell aggódnom. Inkább a szabadidős programokra gondolok, a különböző baráti társaságokra (ellentétek) stb - mert szabadidőmben sem hordanék olyat, mint amilyet a nekem tetsző csajok általában.

De köszönöm szépen az eddigi válaszok még néhol leírt félreértések ellenére is! :)

2017. jún. 13. 22:52
 8/10 A kérdező kommentje:
Lemegyek egy konszolidáltabb flanel ingben mondjuk egy olyan kocsmába, ahol "ilyen csajok" vannak, akkor nem szólnak meg egyből, hogy: "nézd már ezt a paprika jancsit" ?
2017. jún. 13. 22:54
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha neked bejön ez a stílus akkor simán elmehetsz az ő baráti társaságával bárhova. Gondolom nem ovis vagy, hogy megszólnának...


Ha ő is elég nyitott akkor ő is szívesen eljár majd a te barátaiddal akár "sznob" helyekre is. Az sose baj, ha az ember nyitott új dolgokra, társaságokra, emberekre. Egy "sznob" pasival is ugyanolyan jól ki lehet jönni mint egy "rocker" pasival. Ovis ez a kategorizálás... :D

2017. jún. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Gyere rock/metál koncertekre :D Kb az a típus vagyok amit leírtál, kivéve a piercingeket, a barátomban pedig kb a hosszú haja emlékeztet egyedül, hogy ugyanabba a klubba tartozunk. Ilyen helyeken van a legjobb esélyed ismerkedni. Nem kell túlzásba vinni, ahogy valaki korábban fogalmazott, nagyon elfogadó ez a közösség. De ha felveszel egy sima fekete pólót, már fel se fog tűnni a különbség. Csak a zenét próbáld megszeretni, mert azt egy csomagban szállítják az általad felsorolt kritériumokkal... :)
2017. jún. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!