Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, mennyit dob számotokr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mennyit dob számotokra egy átlagos lányon, ha csinos és igényes?

Figyelt kérdés

Ma láttam egy olyan lányt, aki arcra nagyon szép volt, és kifejezetten csinos összeállításban öltözött fel, gondolom a munkája miatt. Fekete szoknyát, barack színű, ujjatlan muszlin felsőt, és fekete magassarkú cipőt viselt ékszerekkel.

(Az én munkám ezt sajnos nem teszi lehetővé, mert céges munkaruhában kell lenni.)

Azon gondolkoztam, hogyha én is csinosabban öltöznék a sportosabb stílus helyett, akkor javíthatna valamit rajtam.

Ti hogyan látjátok? Javíthat valamit a megjelenésen egy csinosabb öltözet?


2017. jún. 14. 17:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nyilván. Egy csinosabb lány, csinosabb... Nem is értem ez miért kérdés :D
2017. jún. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egy csinos ápolt lány krumpliszsákban is jól mutat, de ez már ezer éves igazság.
2017. jún. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egy természetes szépség munkaruhában is kitűnik. :)
2017. jún. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tűnök ki, és azok a bókok amiket kapok nem hiszem, hogy a személyemnek szólnak, sokkal inkább annak, hogy a pult mögött állok úgymond "szabad prédaként".
2017. jún. 14. 17:30
 5/11 anonim ***** válasza:

Én soha nem tudtam megjegyezni milyen ruha van egy tetszetős nőn, csak azt látom aki benne van.


A szexi hacukák se tudnak izgatni, amikor egy lány be akar öltözni a pásztorórára, mindig elmondom neki, hogy a legszexibb az, ha nincs rajta semmi.

2017. jún. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Kinek mi a csinos. Én azért nem vennék fel magassarkút, hogy csinos legyek. Ennek ellenére mindig ápoltan lépek az utcára, tiszta ruhában, tiszta hajjal és kevés sminkkel. Nálam ez az illem része, hogy nem jelenek meg emberek között mosottszarként. :D Nem mondom, hogy gondosan összeállítom a ruhatáram, de tényleg nem úgy mászkálok, mint aki edzésről jött, vagy épp most kelt fel. (Nagyon sokan vannak így egyébként, sajnos. És itt nem a kivételes esetekről beszélek, akik egyszer majdnem elkéstek és amiatt nem figyeltek, vagy mit tudom én...)


Nem mondom, hogy elviselem a csingilingit magamon (értsd: tucat ékszar), vagy azt, hogy kényelmetlen a cipőm (egy lapostalpú is tud csinos lenni és kényelmes), és azt sem mondom, hogy csak azért, hogy másoknak tetszelegjek, feláldozzam a kényelmem. De azért egy alapvető ápoltság és figyelem senkinek sem kerül semmibe és mégis vonzóbb. Régebben amúgy tényleg öltözködtem úgy, mint akit lehánytak, nem is nagyon néztek meg. Bár akkor fésülködni sem fésülködtem, szóval röhej voltam egy az egyben :D

20l

2017. jún. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A fiúk véleménye azért necces ilyen kérdésben mert sokszor a nők tudat alatt hatnak rájuk és ők nem tudják össze tenni a fejükben hogy most egy lány miért is keltette fel az érdeklődésüket. Szóval én nőként szólok hozzá és tapasztalatból mondom hogy a kérdésre a válasz IGEN. Én is csak átlagosan vagyok szép és hosszú évekig átlagosan öltözködtem (semmi nőies cucc meg magassarkú) és bár figyeltem a higiéniámra meg ilyesmi de az apróbb részletek mellett mindig elsiklottam és nem sminkeltem. Aztán végre sikerült felnőnöm 23 éves korom körül és felfedezni a saját stílusom és mára egyszerű, elegáns, nőies és minőségi ruhákat hordok, szinte mindenhova magassarkúba megyek (én szeretem, nekem nem kényelmetlen!). Az ápoltságnál is jobban figyelek a részletekre és natúr, természetes sminket teszek fel. Na azt nem írtam hogy korábban átnéztek rajtam a pasik olyan szinten hogy nem is volt barátom 23 éves koromig. Mióta változtattam magamon azóta odáig vannak értem, minden ujjamra jut egy jó pasi. Pedig az arcom és az alakom nem változott meg!
2017. jún. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az aki számomra szép és vonzó az teljesen mindegy, hogy milyen ruhát vesz fel.


És aki számomra nem szép és nem vonzó az bárhogy öltözködhet akkro sem fog tetszeni-.

2017. jún. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Semennyit. Sőt, nálam csak ront ezzel. Nem bírom az ilyen kikent-kifent szuperelegáns, szupertrendi pitsákat, nekem az olyan nők jönnek be, akiken 0 smink, és szakadt farmerben, vagy túrabakancsban és atlétában, vagy egy koszos, olajos overallban érzik jól magukat. Tehát az ilyen belevaló, túrázós, szerelős, rockeres csajok. Sajnos 100ból 1(se) ilyen..
2017. jún. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nőként mondom,hogy egy tök átlag kinézeten sokat dob egy enyhe smink,nekem például világítanak a szemeim,ha kicsit kiemelem őket.No meg az előnyös öltözék is számít,sokkal jobb benyomást keltesz vele.Egy szép dekoltázs,egy magassarkú,egy csinos viselet a kedves mosoly mellé szerintem mégis csak rengeteget számítanak,főleg,ha mindig szem előtt vagy.Hasonló a helyzetem,az öltözék elvileg kötött,én viszont kicsit mindig viszek bele lazaságot is picit.
2017. jún. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!