Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A súlyfelesleges, átlagos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A súlyfelesleges, átlagos, külsejükre nem kifejezetten igényes, nem vonzó nők egész pontosan milyen alapon akarnak kizárólag magas, határozott, jól szituált és kívánatos férfit maguknak?

Figyelt kérdés

Nekem ez valahogy nem áll össze.

Hol kezdődik egy nőben az önkritika és a belátás?

A korral ez javulni fog bármennyit is?



2016. júl. 19. 11:20
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
56%

Ez neked hogy jött össze?

Gondolom te lennél a magas, határozott, jól szituált, kívánatos férfi, akire rá mert írni társkeresőn egy 56 kg-os csajszi.


A másik verzió, hogy ráhajtottál egy átlagos csajra, és lepattintott, mert nem jössz be neki, és most elkönyvelted magadban, hogy ő is biztos ilyen pasit keres.


A világ valahogy mégsem így működik, mert akkor csak a magas, stb. pasiknak lenne nője egyáltalán. Ehhez képest 1000 pasiból 998-nak van csaja, a maradék kettő meg nem véletlen nem kell senkinek.

2016. júl. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
88%
Most téged mit zavar az, hogy egy olyan nő, akire rá se nézel, mit szeretne? Lehet, hogy egyáltalán nem is akar pasit és ezeket csak kifogásképpen mondja. Ha egy nő szerelmes lesz, akkor valamilyen formában igyekszik tökéletessé válni, ezzel fejezi ki az érzéseit. Lehet, hogy lefogy vagy elkezd sminkelni, elmegy fodrászhoz, vesz pár új ruhát, kitakarítja a lakását, megtanul főzni, stb.
2016. júl. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:

A második eset egy B verziója vagyok.

Megmondta, hogy neki ilyen pasi kell, semmi kevesebbel nem fogja beérni.

2016. júl. 19. 11:28
 4/36 anonim ***** válasza:
67%
És mi a baj azzal ha tudja mit akar? Nekem ezek fontosak, de igényes vagyok, vonzó nő. Egyébként nem tudom, alapból nem szeretem a súlyfelesleges kevésbé igényes nőket.
2016. júl. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem ez már az ő dolga. Lehet, hogy talál ilyen pasit, mert én láttam már ilyen párokat, vagy pedig szingli marad. Nincs ezen mit filózni.
2016. júl. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
49%
Van puncijuk és ez általában elég :-P
2016. júl. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
83%

Lehet, hogy nem ilyen pasit akar, csak gondolta odavág egyet neked, hogy te miért nem kellesz neki.


Egyébként ha ennyire ótvar nőnek tartod, minek kezdesz ki vele?!

Gondolom dugni jó lett volna, de párkapcsolatra már nem kéne, mert nem karcsú, nem szép, nem kívánatos....

Aztán csodálkozol, ha elküld durván a búsba.

2016. júl. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
76%
Nem jössz be neki, ezért megmagyarázta magának, hogy nem felelsz meg ennek vagy annak a kritériumnak, amit felállított magában. Az igazság az, hogy a vonzalmat nem igazán lehet irányítani. Voltak nekem is ilyen „legyen barna, mediterrán típusú, sas orrú és sportos testalkatú” elvárásaim, mert nekem az jön csak be, a kövi fickó akibe beleszerettem szőke volt, kék szemű, mackós alkatú, és turcsi orrú. Egy párszor jártam már így, sőt, szinte mindig. Azóta, ha megkérdezik, milyen külső az ideálom, megmondom hogy olyan nekem nincs, fogjon meg benne valami és legyen igényes magára. De ha nincs kémia, akkor nincs, ezen ne rágd magadat.
2016. júl. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

Nem volt valami vonzó nő, de azt gondoltam, hogy nem a külsőségek döntenek és adok neki, magunknak egy valódi esélyt.

Ezek szerint naiv voltam.

2016. júl. 19. 12:02
 10/36 anonim ***** válasza:
53%

Hmm...Igazából nem értem mit akartál egy számodra nem vonzó nőtől?

Szerintem örülj neki, hogy nem jöttetek össze, később se lett volna jobb, elhiheted!

Lehet, hogy nála nem működött a kémia, mindegy, hogy te milyen jól nézel ki, mert nincs köze hozzá.

Egyedül az önbecsülésednek fájhat, hogy egy nálad előnytelenebb külsejű nőtől kaptál kosarat.

Fiatalabb koromban hasonlóan jártam, mint most te, de nem szívtam mellre, inkább mulattatott, hogy jóságos ég, fogalma sincs, hogy mit vesztett. :)

2016. júl. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!