Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, mennyit dob számotokr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mennyit dob számotokra egy átlagos lányon, ha csinos és igényes?

Figyelt kérdés

Ma láttam egy olyan lányt, aki arcra nagyon szép volt, és kifejezetten csinos összeállításban öltözött fel, gondolom a munkája miatt. Fekete szoknyát, barack színű, ujjatlan muszlin felsőt, és fekete magassarkú cipőt viselt ékszerekkel.

(Az én munkám ezt sajnos nem teszi lehetővé, mert céges munkaruhában kell lenni.)

Azon gondolkoztam, hogyha én is csinosabban öltöznék a sportosabb stílus helyett, akkor javíthatna valamit rajtam.

Ti hogyan látjátok? Javíthat valamit a megjelenésen egy csinosabb öltözet?


2017. jún. 14. 17:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
A másik dolog,hogy ha emberekkel foglalkozol,a kedvesség egy idő után az egyik pozitív tulajdonságoddá kell váljon,mert ezzel tudsz a leginkább kommunikálni.Ha közvetlen vagy,sokan fognak körüldongani,és ez már egy belső szépségről árulkodik.Akkor is,ha nem vagy topmodell.
2017. jún. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!