Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok gyk-s magányos férfinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok gyk-s magányos férfinak is ez lesz a sorsa, komolyan ennyire közönyös lett a világ?

Figyelt kérdés
[link]

2017. jún. 15. 13:39
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
16%

Miért, mit vártál, hogy majd valaki csak úgy összejön vele, hogy nehogy egyedül maradjon?

Hogy te mekkora egy lúzer vagy :D

2017. jún. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
32%
Meg is érdemlik. Természetes szelekció :D
2017. jún. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
78%
A legtöbb embert sajnos tényleg ennyire nem érdekli mások sorsa. Ezt nem igazán tudom megérteni, mondjuk én az a fajta idióta vagyok, aki állatmenhelyen önkénteskedik pl... szóval a véleményem nem biztos, hogy mérvadó... :) Egyébként szerencsés esetben az embernek vannak családtagjai, barátai, de valahol azt olvastam, hogy ez a szegény fickó ilyen szempontból sem volt szerencsés, állami gondozott volt... :(
2017. jún. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
62%
Te nem vagy közönyös másokkal? Miért várod el, hogy az emberek csak úgy energiát fordítsanak rád? Mindenki saját magáért felelős, senki sem jótékonysági szervezet, nekem sem adják a kenyeret puszira a boltban.
2017. jún. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
55%

Nem közönyös a világ, csak mondjuk szánalomból nem jövök össze senkivel. Mindenkinek egy élete van, amiben boldog lehet, azért nem fogok cellázni valaki mellett, hogy neki jó legyen. Csinálja úgy, hogy neki jó legyen, én sem születtem sikeresnek sem szerelmi téren, sem más területen. Sebnyalogatás helyett meg kellene minden követ mozgatni azért, hogy mások akarjanak veled lenni és jól érezzék magukat veled. Ha szerethető ember vagy, akinek van szociális skillje, mondjuk nem évekkel később jut eszébe a haveroknak, hogy te a házadban mumifikálódsz épp és nem velük lógsz. Meg esetleg ha a gyk-s naplopó gyenge kölykök is felnőnének és felelős felnőttkémt kezdenének bánni magukkal, aki nem okolhatja a sorsot azért, mert egy szerencsétlen lusta dög, akkor nem kellene ettől tartani.


Ismét mondom, a fejlődéshez energia és idő kell. Az emberre meg a két szép szeméért hosszú távon a fsz sem kíváncsi.

N

2017. jún. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
63%
Mi is a gond? Régóta tudott dolog, hogy az ember a legundorítóbb, legaljasabb állatfaj.
2017. jún. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
81%
A cikk szerint vissza sem köszönt a lakóknal, senkivel nem tartotta a kapcsolatot. Akkor mi is a probléma, miért a világ a közönyös?
2017. jún. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
57%

Azért ez nagyon ritka esetben történik meg, mert ha más nem, a hatóságok, a lakók érdeklődnek felőle. Fura, hogy egekbe szökő rezsitartozása is lehetett, mégsem kereste senki, a leveleit nem vette át, egyértelmű volt, hogy vagy nincs a lakásban, vagy történt vele valami. Mégsem nézett utána senki sem. Ilyen azért nem fordul elő minden nap.


A gyikes férfiakra: Nézd, legtöbbjéből csalódás, keserűség beszél. Valaki átverte őket, nem viszonozták az érzéseiket, és most pusztulnia kell az egész női nemnek. Majd ha megnyalogatták a sebeiket, no meg idősödnek még egy picit, ez változni fog.


Tény, hogy nyafogni, és a nőkre kenni mindent könnyebb, de eljön majd az idő, mikor megunják, felállnak a fotelből, és nem görcsösen, minden mindegy alapon ismerkedésbe kezdenek. Legnagyobb meglepetésükre pedig sikerül is majd találni valakit :)


Szóval ne aggódj, folyik még le víz a Dunán.

2017. jún. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
41%

3-as. Én is önkénteskedem menhelyen, elismert ápolónő vagyok, adományozok, ideiglenes befogadó vagyok, ingyen végzek otthoni ápolást a környezetemben.


Ez nem azon múlik hogy milyen jóságos tündéranya vagy, vagy sem. De ne mondd már hogy te szánalomból összejönnél valakivel, csak mert volt olyan nyomorult odamenni egy nőhöz hogy : szia, van kedved ismerkedni? :D Vagy neked egyszerre van kb 10-15 férjed, akiket egy nő se szívesen látna az ágyában? :D


A világ nem közönyös. Aki nem tud kapcsolatot létesíteni, igen is megérdemli ezt.

Nekem rengeteg beteg, mozgáskorlátozott ismerősöm, haverom van, akiknek mindezek ellenére sikeres családi életük van, haverokkal, férjjel, gyerekkel. SZóval...

2017. jún. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
59%
Inkább az a baj, hogy itt sajnáltatják magukat ahelyett, hogy kezdenének valamit az életükkel.
2017. jún. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!