Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A szexkapcsolatot tulajdonképp...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szexkapcsolatot tulajdonképpen korunk megkeseredett, csalódott embere hívta életre?

Figyelt kérdés

Nem tudom, ki hogy látja, én azt vettem észre, hogy aki szexkapcsolatba kezd, az előtte általában nagyon megégette magát egy szerelemben, kapcsolatban, ezért a szakítás után minden vágya egy kötetlen, laza, érzelmektől mentes "összejárás", ahol minden csak a szex körül forog, ezért a csalódás esélye minimális. Tehát ha valaki szexkapcsolatra adja a fejét, az általában egy csúnya szakításon van túl, ami érzelmileg padlóra küldte.


Jól látom ezt, mit gondoltok? Ez a fajta viszony a kiüresedett, csalódásokkal teli világunk produktuma? El fogunk egyszer jutni oda, hogy ez fogja majd helyettesíteni a szerelmet?



2017. jún. 10. 10:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez általánosítás. És mint ilyen, egyes esetekre igaz, másokra meg nem. Nem a mai világ produktuma. Mindig volt és mindig lesz ilyen. Csak régen halkan ment, most meg hangosabban. Ennyi változott.
2017. jún. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Jól látod...
2017. jún. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Tévedsz,már javarészt ez helyettesíti..
2017. jún. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
40%

Elég ócska kifogás ezzel takarózni, hogy "jaj, nagyot csalódtam" stb. Mindenki csalódott már, égette meg magát, mégse kefél mind össze-vissza szexkapcsolat címszóval.

Az én szememben ez nem magyarázat. Hozzá kell tennem, amíg engem nem érint, mindenki azt csinál, amit akar, de nem kell reklámozni, meg így mártírkodni, mert viszket.

2017. jún. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
17%

Nem tudom.

Nekem nem volt csunya szakitasom. Mindig en szakitottam.

De ha tetszik egy srac pl a szomszed lakasbol de nem akarok vele jarni, dugni attol meg akarok vele :D

2017. jún. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%

Nem. Egyszerűen arról van szó, hogy az ember mindenben keresi a kényelmet. A párkeresés pedig egy kényelmetlen állapot. Óriási érzelmi viharok borzolják a kedélyeket, őrült remény, hatalmas pofára esés, szerelem, kiábrándulás, stb. És utána sincs vége, hiszen megtartani sokkal nehezebb valakit, mint megszerezni.

A szexkapcsolatban mindezektől mentesül az ember.

Csak azt nem szabad elfelejteni, hogy minden, ami kényelmes, hosszútávon kemény ráfizetéssel jár.

2017. jún. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
73%

Nem a megkeseredett, hanem a végtelenül individualista, és felelősséget semmiképpen vállalni nem akaró.


A szexkapcsolat azt jelenti, hogy elveszem egy kapcsolatból azt, amire szükségem van, de semmi egyéb nem kell, ami nehézséget jelent (legyen szó arról, hogy a másik éppen rosszkedvű, beteg, bármi gondja van, vagy csak arról, hogy a párja mellett az ember nem csinálhatja mindig csak azt, amihez kedve van).

2017. jún. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Jajaja, én is inkább a felelősség elhárítását mondanám fő oknak. De ez nem csak itt nyilvánul meg, hanem lassan mindenben: ha egy kicsit is előkerül, hogy a tetteknek esetleg az illető számára kellemetlen, kényelmetlen következményei vannak, rögtön jön a sunnyogás, menekülés, tiltás, avagy amit nem akarok meghallani, az nincs.
2017. jún. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem két ember megegyezik, hogy csak ennyi kell egymásból, és kész. Nem hinném, hogy keserű, aki élvezi a szexet.

(Szűzként mondom.)

2017. jún. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

A szerelmet semmi nem fogja helyettesíteni, legfeljebb szerelmünk tárgya fog változni ha elérhetőek lesznek az emberszabású robotok.


Szexkapcsolatban meg nagyon kevesen bírják huzamosabb ideig, mindenki vágyik az intimitásra, odaadásra-elfogadásra, biztonságra.

2017. jún. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!