Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan, akinek akár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, akinek akár évekig tartó plátói szerelme teljesült be és összejöttek, úgy hogy végig mindenki körülötte hülyeségnek tartotta az egészet, legbelül talán még saját maga is?

Figyelt kérdés
2017. jún. 16. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Még nem voltam teljes egészében így,bár most jó lenne.A plátói érzések megvannak,a pozitív végkifejlet még nincs.
2017. jún. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az első barátommal volt így. Két évig összejártunk, dumálgattunk, végre volt valaki, akivel csak úgy beszélgettem és nem éreztem, hogy csak szexet akar. Kedves volt és vicces. Mikor már éreztem, hogy mintha benne is motoszkálna vlmi, de nem meri vállalni akkor léptem én. Rosszul tettem, elfordult annyira, hogy többször nem is akart látni az életben. Le is koptam. Két év múlva véletlenül újra találkoztunk, és mikor látta, hogy egy haverja csapja nekem a szelet, akkor lépett, és elhívott randira. Akkor megmondta, hogy hülye volt annak idején, de ő nem szereti, ha a lányok szedik fel őt, kell neki a versengés. És innentől rózsaszín ködfelhő (lenne...). Csakhogy a pali amint megkapott és az övé lettem és érzelmeket tápláltam felé, akkor hűvössé vált, mikor hűvös lettem akkor hirtelen udvarlósra váltott, amit egy évig játszottunk. Aztán kezdtem kiégni, mert nekem ez így nem volt jó, így nem játszottam tovább. végül ő szakított velem, mert nem érezte rajtam a lelkesedést, én meg elmondtam, hogy miért, és megmondta, hogy igazam van. 3 hét múlva ott volt megint az ajtóm előtt és kért, hogy folytassuk... újra... sokadszor... Nem ment, kiégtem. Azóta megtanultam: Ha valaki ennyire hülye első körben, hogy visszautasít és csak akkor esik le neki, hogy mennyire fontos vagyok, mikor nem kaphat meg, akkor azt az embert hanyagolom. Ahogy kezdődött egy kapcsolat, annak úgy is lesz vége!
2017. jún. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2-es, azt gondoltam, hogy happy end lesz... :(

Csak azért írtam, hogy benn maradjon, kiváncsi vagyok a válaszokra :)

2017. jún. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én platói szerelmem anno beteljesületlen maradt, de kapásból tudok mondani két srácot is, akiknek összejött a dolog.

Az egyik 2,5-3 évet várt a lányra, és most már 8 éve, hogy együtt vannak. A másik általános iskola 6. osztály óta szeretett egy lányt, gimnázium 11.-ben sikerült összejönnie vele, viszont ők hamar szétmentek. A srác egyszerűen rájött, hogy a valóságban a szerelme nem az, aki az álomvilágában élt.


21/L

2017. jún. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Van. 15 évesen a gimnáziumban szerettem bele, 2 évvel felettem járt. Még a nevemet sem tudta. Aztán amikor 20 lettem, akkor összetalálkozunk egy házibuliban és azóta együtt vagyunk. :) ennek már 14 éve.

34N

2017. jún. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!