Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan jellemeznétek a saját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jellemeznétek a saját párkapcsolatotokban az első szeretkezésig tartó időszakot, a féléves együttlétet, és azt amikor egy évnél tovább együttvagytok? Megváltozik a tűz, ha egyáltalán van?

Figyelt kérdés
2010. jan. 4. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Első szeretkezésig 1000 fokon égtünk. Fél év után szintén 1000 fok. Másfél éve vagyok vele most..hát, figyelj..hullámvölgyek vannak az életben, kapcsolatokban. És nem lehet mindig 1000 fokon égni. Valamikor langyosabb a dolog,valamikor megint 1000 fok. Szerintem ez így normális. És akkor a jó,ha az a langyosság is jól esik.:)Én kb így jellemezném.

21/L

2010. jan. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

első szeretkezésig 4 nap telt el,első randin hajnalig beszélgetés,arcrapuszit is épphogy kaptam...második randin meg egymásramásztunk:D

fél évig bátortalanul,félve a másiktol (előző rossz élmények),de szenvedélyesen

azota folyamatosan kiismerve egymást,kevesebb szex,de egyre növekvő szerelem,ami sokmindenen ment már keresztül,de csak erősödik

3éve vagyunk együtt

22/L

2010. jan. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%
Elso szeretkezesig meximalis szerelem. feleves egyuttlet maximalis szerelem. 1 eves szerelem lankad. masfel ev idegesit. 2 ev megcsaltam. Ez eddig 3szor tortent igy. De lehet velem van a baj
2010. jan. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Első szeretkezésig "lila köd" effektus (4 és fél hónapnál történt)

Fél év után lila köd + szenvedélyes szerelem

1 év után lila köd + szenvedélyes szerelem + ragaszkodás

2 év után lila köd + szenvedélyes szerelem + ragaszkodás + perzselő tűz

Most 2 és fél évnél járunk és még midnig úgy érzem,h egyre jobban szeretjük és kívánjuk egymást,ha egyáltalán lehet ennél jobban szeretni és kívánni.Nálunk fokozódtak az érzelmek és nem csökkentek.Persze semmi sem tökéletes,amilyen perzselő a szerelmünk,oylan halálosak a veszekedéseink is.

18/L

2010. jan. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Elso szeretkezesig, ugh hat szexkapcsolatnak indult: hu de jo ez a pasi, el se hiszem, hogy megkapom :)


Fel eves egyuttlet utan: beleszerettem, total lila kod, uristen irjon mar


1 ev: mar elmult a lila kod, latom a hibait, nyugodt, elfogado szerelemmel szeretem. Ide meg sosem jutottam el senkivel, nagyon kulonleges erzes... nem langol mar, de a szivem legmelyen van es nagyon szeretem mindenet, ugy ahogy van. :)

2013. dec. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!