Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Huszonéves reményvesztett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves reményvesztett szűz pasik! 6-10-14 évesen gondoltátok volna, hogy felnőttként a kutyának sem fogtok kelleni?

Figyelt kérdés
23 vagyok és durva belegondolni, hogy gyerekként mindig szépnek, okosnak bélyegeztek a rokonok (akkor még önbizalmam is volt). Akkor én sem gondoltam volna, hogy ennyi idős koromra még egy csókig sem tudok eljutni. Akkor éreztem, hogy kezd nagyon nagy baj lenni, amikor kezdtek telni a kamaszkori éveim (elmúltam 14 majd 15, 16) és azt vettem észre, hogy a többi lúzer korombeli is ahogy testileg egyre csajk fejlődött (magasabb, férfiasabb, sportosabb lett) csak úgy egyszerűen magukhoz vonzották a csajokat (tényleg nem csináltak nagy ügyet a csajozásból) én meg a mai napig megmaradtam 170 magasnak, gyerekes külsejűnek és mintha csak úgy fényvillanás szerűen elteltek volna azok a fiatal évek, amely során ki kellene alakulnia az ember felnőtt személyiségének és karakterének. Én meg egyszerűen megragadtam a 14 éves szintemen, mert egy az egyben úgy nézek ki, mint 9 évvel ezelőtt. Borzasztó. Veletek fordult-e elő ilyen forgatókönyv vagy a ti esetetekben nem az éretlenség az oka annak, hogy huszonévesen még nem volt csajotok?

2017. jún. 17. 13:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez volt/van velem is. Én is ilyen 170-173 cm-es vagyok. Igazából a sport a mindenem és több sportban az alacsony létet jól ki lehet használni, nekem valamennyire megy is, mondjuk ilyen űber Neymaros focicselekbe belekezdeni se merek, mert sose fociztam komolyan. Viszont van rajtam egy kis pocak is, de mi a francot csináljak vele? Volt, hogy Nadal-t megszégyenítő mennyiséget teniszeztem hetente és lószart nem ért fogytam max 1-2 kilót... Nem fogok minden nap nyúlkaján élni emiatt tönkretéve minden napomat, mert tudom, hogy nem lennék boldog. Az arcom nekem sem változott túl sokat. Így jártunk. Egyszer találni kell magunknak egy kis lánykát aki elfogad és meg kell őt becsülnünk reménykedve abban, hogy ő is hasonlóképpen tesz.
2017. jún. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Én 14 éves koromig legózgattam, haverokkal motorozgattam az apámtól titokban elhozott simsonon, pecázgattunk házilag összetákolt botokkal... a lányokon is forgott az eszem, de akkor még nagyon buta az ember, és az valami nagyon kezdetleges. Én pl 6 évesen az óvodában még fel sem álló fütykössel csinálgattam valamit egy fakockákból meg szőnyegből összerakott építményben egy ovis lénnyal. Azt az egyik ovis társtól tanultam. De ezt nem nevezném szüzességelvesztésnek :). Aztán később ahogy nőttem fel kezdtem fejben éretteb lenni mint a saját korosztályom, és nálam ez a baj. A többiek bunkó parasztként mentek a csajokra mert jó segge van stb.. tőlem viszont ez a hozzáállás nagyon távol van. Aztán olyan 17-18 évesen azért csak próbálkozgattam, de akkor még dagi voltam, és emiatt mindenki elutasított. Azóa teltek az évek, most 21 vagyok, és pont tegnap kaptam például egy kikosarazást, az indoka pedig az volt hogy szűz vagyok, azért nem kellek neki. Pedig az ismerkedés során nekem az jött le hogy bejövök neki, én viszont szerelmes is lettem belé de teljesen. Azt hittem ő a tökéletes lány. Ha viszont 21 évesen az már baj hogy még szűz vagyok akkor én innentől már megyek a süllyesztőbe? Szóval nekem anno azt mondták, légy légy passzív, majd egyszer úgyis valakivel összetalálkozol. Hát ez nagyon nem így van. Aktívnak kell lenni, úgy kerültem legközelebb, hogy valakivel sikerüljön valami kapcsolat csak mégse. Szóval "még" 21 vagyok, de MÁR nem kellek a nőknek mert szűz vagyok. Ha egy-két éven belül semmi sem sikerül, akkor max rosszlanyok.hu és akkor maradok örökre magányos. Most jelenleg el is ment a kedvem az egésztől, mivel elvesztettem egy olyan lányt, aki egyetlen egy dolgot kivéve mindenben tökéletes volt nekem.
2017. jún. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
89%
12-es ne mondd el, hogy az vagy...
2017. jún. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
48%

Én 22 vagyok, még nem is csókolóztam. Lehetett volna már csajom nem is egy, de olyanok kezdeményeztek nálam, akik nem tetszettek...

Már ki is néztem magamnak egy prostit rosszlányokon, aki vállal szüzesség-elvételt is, magas értékelése van, velem egykorú. 80-90%, hogy el fogok menni hozzá, és megkefélem. 15 ezer 1 óra, nem nagy összeg.

Lehet, sokakat megbotránkoztattam ezzel, de nincs más variáció. Ha szorongok, csak ez lehet a megoldás, nem állíthatok oda tök idegesen egy lányhoz...

2017. júl. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Most lehen nem nekem szólt a kérdés mert 31 vagyok és volt 3+2 év olyan kapcsolatom amiben volt jó sok szex de..kisfiúként azt hittem családom lesz már 25évesen..2éves kapcsolatomban azt hittem majd ő lesz a feleségem. Fel se fogtam,hogy ennyi idős vagyok és eljárt fölöttem az idő de ugyanúgy reménytelenül szar az életem mint nektek. Ilyen szempontból a volt kapcsolatok tapasztalatot adtak de sehol sem vagyok mégse az utolsó az igazi kapcsolat nem jött el.
2017. aug. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
58%

En mar 28 vagyok es meg nekem sem volt csokom. Viszont mar nem vagyok szuz. Prostival vesztettem el. Neha meg jarok hozzajuk. Bar sajnos nekik is van szemuk. Igy latom az undort rajtuk.


Kb 16-17 evesen kezdtem rajonni, hogy senkinek sem kellek. Mindenki elkezdett csajozni, csak nekem nem jott ossze semmi. Mar nagyon kenyelmetlenul ereztem magam a tobbi sraccal, igy elszakaadtam toluk. Tehat full egyedul vagyok. Nem konnyu. Sokszor eszembe jut az ongyilkossag, vagy masok meggyilkolasa es halucinaciok is gyotornek.

2018. jan. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Pontatlanul idèzek a Trainspotting film első 5 percèből. Felnőssz választassz magadnak egy csapatot, hogy idegeskedj ha veszît. Kb felnőssz áll a ... akarsz rá valakit ès idegesîted magad hogy nem találsz.
2018. jan. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

#17 lehetőleg először magaddal kezd.

Neked egy pszichiáter kéne, vagy mondok jobbat. A sereg. Ez az elkényeztetett tutyimutyi fos generáció a mai.

A seregben helyretettek volna, testileg is. Nem picsognál itt a baromságokon, hanem küzdenél. Megtanultál volna küzdeni és kiállni magadért.

2018. jan. 9. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
44%

28 évesen fogadjunk, hogy még mindig tré munkád van. Ha felsorolsz egy listát mire vagy büszke az életedben semmit se tudsz mondani.

Ismerek sok olyan nyomorult ronda srácot, akik baromi sokra vitték, csak mert nem csajoztak. Szartak rá, cserébe volt tanulás, munka, vállalkozás. Később önfejlesztés és önbizalom.

Mégis hogy a rossebbe lehet némelyiknek nője?

Ha elérték egy rakás jó dolgot az életben (amihez csak egy segg kell, leülni és csinálni), amire büszke vagy... akkor eszedbe se jutna öngyilkosságon meg mások bántásám agyalni. Valószínűleg pszichiátriai beteg vagy, borderline vagy bipoláris zavaros. Ezt sürgősen kezelni kéne... amít komolyabb bajt nem csinálsz.


Ha nem a csajokra és a sikertelenségre koncentráltál volna, egy ronda, de jókedélyű, sikeres férfi lennél. Érdekes módon ez vonz pár nőt. Elhiheted.

2018. jan. 9. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
91%

Egy ronda ember ( torz ) soha nem viszi semmire se. Soha sem lehet semmilye es senkije. Soha. Rengeteg elo pelda van. Ott van pl. Vlagyimir Putin.


O minden idok leggazdagabb embere ( nem hivatalosan ). Kb 250 milliard dollarral. O az ismert vilag legnagyobb birodalmanak a vezetoje. Meg is egy senki. Nincsen semmilye es soha nem is lehet. A lelke sotetebb lehet egy fekete lyuknal. Es lefogadom, hogy a legaprobb szeretetert is odaadna minden vagyonat. Egyebkent ugy tudom, hogy most o a vilag legkegyetlenebb embere is.


Tehat a kedves barataid akik baromi rondak es a kutyanak se kellenek. Nekik sincsen semmilyuk. Mert a rondak pontosabban torz emberek nem minosulnek embereknek a tarsadalom szempontjabol. Igy nem is lehet se tulajdonuk se barataik.

2018. jan. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!