Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Félénk, szűz férfiak, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénk, szűz férfiak, ha hirtelen ott teremne előttetek egy káprázatosan gyönyörű nő, és azt mondaná - "Kívánlak! ", hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés

Elkezdene titeket simogatni, csókolgatni, legombolni rólatok az inget, és "mocskos" dolgokat suttogna a fületekbe("Akarlak, itt és most!", stb.), mit tennétek?


Elhinnétek a dolgot vagy egyből keresni kezdenétek a kandi kamerát? :DDD



2017. jún. 4. 10:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

"ha hirtelen ott teremne előttetek..."

nem vagyok szűz, és félénk se, de az ilyen elméleti baromságoktól kiver a víz, pedig még nincs is olyan meleg.

2017. jún. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Megkérném,hogy nyírja le a füvet.
2017. jún. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
26%
A félénk szűz férfiak ledermedve állnának és csodálkoznának. Valószínűleg a lánynak kéne mindent csinálni, még a hátán cipelni is egy lakásra.
2017. jún. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem orvoshoz kéne mennie annak, aki ilyet tapasztal, mert valószínűleg megőrült.
2017. jún. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen átverés lenne, szóval rövidre zárnám a témát. Ha ez ki van zárva, akkor viszont nem tudom, mit kéne csinálnom szerinted. :D Figyelmen kívül hagyni? Nope, az, hogy szűz vagyok, nem függ össze azzal, hogy ha lenne nő, aki hajlandó lenne hozzám érni, akkor azt erőszakkal lökném le magamról, hanem csak azzal függ össze, hogy nincs ilyen nő.
2017. jún. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Mondjuk azt elfelejtettem hozzátenni, hogy nekem ezek a szövegek borzasztóan cringy-nek és erőltetettnek hangzanak.
2017. jún. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%
Azt gondolnám, hogy hallucinálok és hívnék egy mentőt.
2017. jún. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén? Hiába gyönyörű, attól még vadidegen.


Azt mondanám neki, hogy "Lassíts, előbb azért beszéljünk valamennyit!"

2017. jún. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
9%
A félénk szűz férfiak idővel átalakulnak negyvenes-ötvenes éveikre szatírokká :D Nyilvánosan maszturbálnak, mutogatják a nemi szervüket, nőket kukkolnak, stb.
2017. jún. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező, hallottál már olyanról, hogy történt már ilyen egy szűz, félénk sráccal?
2017. jún. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!