Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Számotokra pozitív/negatív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számotokra pozitív/negatív vagy semleges ha a kiszemelt lány családja gazdag?

Figyelt kérdés
Jól működő vállalkozás, 30 db körüli autó. Hetente utal a lánynak 500e-1 milliót. A lány dolgozik, de nem a megélhetésért, csak hobbiból. Ez tényleg negatívum lenne?
2017. jún. 17. 18:09
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
48%
Semleges.
2017. jún. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
36%

Ki mondta hogy ez negatívum? Te vagy az a lány? :)

Vagy egy udvarló vagy? :)


Amúgy meg egy ilyen lány egyértelmű hogy a saját köréből jön össze valakivel. Ha én ilyen helyzetben lennék, nem jönnék össze átlag Jóskákkal. A "átlag" ember mélységesen gyűlöli a tehetősebb embereket.


Nem hátrány, de a lány a saját érdekében inkább hozzá hasonló anyagi helyzetű emberekkel kell hogy barátkozzon, ha nem akar magának álmatlan éjszakákat a sok proli miatt.

2017. jún. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
55%
Semleges. Nem az én pénzem, ergo nem is számolok vele, ennyire egyszerű a logikám.
2017. jún. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
60%
Nem tudom elképzelni a szituációt, de inkább kellemetlenül érezném magam amíg nem keresnék legalább ennyit.
2017. jún. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
Semleges, mivel nekem semmi közöm nincs a pénzéhez. Annyi, hogy ne is akarja rám erőltetni. Nem költöznék az ő lakásába, nem járnék az ő autójával (amit a szülei gondolom adnak neki), hanem közösen bérelnénk vagy vennénk 50-50% beruházással ingatlant és abban élnénk. Az, hogy ő mit kezd a saját vagyonával vagy azzal a vagyonnal amit a szüleitől kapott azaz ő dolga. De nem mennék bele olyasmibe, hogy mivel övé a lakás ahol lakunk ezért én ott "alárendelt" vagyok vele szemben. Ilyenbe semmiképp. Adja akkor ő is ki, de mindenképpen magamat tartanám el, és nem függnék tőle anyagilag.
2017. jún. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 A kérdező kommentje:
Én lennék. Megszoktam egy életszínvonalat apum ezt biztosítja. Úgy látom ez a társkeresést nehezíti.
2017. jún. 17. 18:21
 7/54 Krukutyán Levente ***** válasza:
47%

pro : tuti nem golddigger

contra: elkényeztetett (apuci kicsi lánya), nem érzi át igazán a pénz súlyát (hisz könnyen jön), teljesen más körülmények közt nőttünk fel (és élünk most is) -> nem tudnánk egymás múltbéli sztoriajival azonosulni stb.


Inkább negatívum.

2017. jún. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 A kérdező kommentje:
# 5, ez szép és jó, de akkor én élnek egy kert nélküli lakásban mert épp neked csak arra van pénzed? Nem baj, hogy nekünk van ingatlanunk, te oda nem költözöl be büszkeségből, inkább én adjam lejjebb vagy várjam hogy szedd össze magad és tudjunk felesbe venni egy kertes medencés házat? Vagy üljek a Suzuikba hiába a Porsche meg a 4 karika. Aztán ha belén jönnek akkor én halok meg az anyósülésen. Jó a logikád.
2017. jún. 17. 18:25
 9/54 anonim ***** válasza:

#5: És gondolod, hogy beköltözne egy lepukkant albérletbe vagy olyan lakást venne, aminek te is ki tudod fizetni a felét?


Jobban jár a lány, ha hasonló adottságú fiúkkal ismerkedik, és akkor legalább tudhatja, hogy nem érdekből vannak vele, nem pasi gol diggerek környékezik meg.

2017. jún. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:

Én meg havi net 160.000 forintért dolgozok. Nem működne. Nem tudnám neki azt az anyagi színvonalat biztosítani, amit megszokott. Nem is akarnám, én nem vágyom gazdagságra, elég az is, ha van pénzem a szükséges dokgokra, nem szeretem a pénzszórást két kézzel, főleg ha valaki nem is dolgozik meg érte.


26/F

2017. jún. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!