Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők, mikor azt mondját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, mikor azt mondjátok egy férfira, hogy "tök cuki", akkor bejön nektek vagy nem?

Figyelt kérdés

Filmekben is lehet ilyen jeleneteket látni, hogy két barátnő beszélget, hirtelen feltűnik egy fickó, és az egyik odasúgja a másiknak, hogy "Nézd már, tök cuki!", a másik meg helyesel, és elmosolyodnak. Ez nyilván azt kell, hogy takarja, hogy jó pasinak tartják.


De akkor az itteni férfi válaszolók miért állítják váltig azt, hogy a "cuki" és az "aranyos" egy nő szájából egyértelműen barátzóna? Nem értem.


Egy ilyen fenti szituációban a vonzalom jele a nő részéről, ha a férfit cukinak találja? Hogy van ez nálatok, hölgyek?



2017. jún. 18. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a cuki 13 évesen jelentett jót utoljára. Onnantól az a cuki, akinek szép arca van, és öcsikének elfogadnám.
2017. jún. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én szoktam mondani arra a fiúra, akinek tetszik a viselkedése, szeretnivalónak vagy kedvesnek tartom. Abszolút pozitívnak szánom és nem függ attól, hogy bejön-e, mint pasi vagy sem. És mindig megsértődnek, hogy ezt ne, meghogy miért cuki, meghogy idefigyeljek, ő nem barátkozni akar...


Oh boy... Chill... Pls...


Nem szoktam így barátzónázni, az másképp működik... Miért kell ezen ennyit ripacskodni?

2017. jún. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
En asra szoktam mondani, hogy cuki, akinek a külseje es a viselkedese is bejön. Aki csak barat, arra valami olyasmit mondok, jo fej, de nem az esetem.
2017. jún. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha nagyon kedves a személyisége, legyen bármilyen is a külső

Pozitívumnak szánom

2017. jún. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Abszolút pozitív! Aranyos, cuki, édes, mind pozitív! :)


21/L

2017. jún. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én szoktam olyanra is használni, akihez vonzódom, de olyanra is, akit egyszerűen csak nagyon kedvelek, szeretek. Szóval nem csak és kizárólag annak a "jele" nálam, hogy "bejön-e" vagy sem az illető, hanem annak, hogy bírom, kedvesnek, figyelmesnek, segítőkésznek, stb. tartom, szeretem.

20/L

2017. jún. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!