Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért viselkednek egyes nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkednek egyes nők így a férfiakkal?

Figyelt kérdés
Vonaton utaztam. És egy átlagos inkább csinos nő ült mellettem egy kupéba. Jött egy teljesen átlagos srác és a csaj elé ült. A férfi teljesen normálisan beszélgetni ismerkedni próbált a lánnyal, nem volt tolakodó, nem volt bunkó teljesen intelligens volt. A csaj kb. egy 5 perc múlva elkezdett nevetni felállt és hangosan megjegyezte hogy istenem már a vonaton is ennyi lúzer van és kiment szánalmas nevetéssel
2017. jún. 18. 16:15
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
51%

Azért, hogy mi ki tudjuk szűrni az ilyeneket és megtaláljuk az értelmesebb nőket.


Most gondolj bele... Nem jobb rögtön megtudni, hogy ilyen buta és egyszerű? Szerintem sokkal jobb, mintha okosnak tettetné magát, aztán később már párkapcsolat alatt derülne ki.

2017. jún. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
68%
Mert a férfi nem vette az adást, hogy nem akar ismerkedni, hanem folytatta a nyomulást és gondolom a sokadik ilyen eset volt a lánynak és most telt nála be a pohár.
2017. jún. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
81%

Nem volt fair, amit a nő művelt... Na de azért nálam is volt, mikor röviden válaszoltam egy kedves mosolyt villantva és inkább a könyvembe, mobilomba mélyedtem, mert nem szerettem volna folytatni a beszélgetést. Ha meg azt mondom, hogy nem szeretném, az meg kínos lenne neki is, ha más is hallaná, ebből meg gondoltam, megérti.


Hát az istenért sem értette, szórakozott a cipőmmel meg még beszélt akkor is, mikor mondtam, hogy bocsi, de most el kell intéznem egy fontos dolgot.


Nem ment. Én nem nevettem ugyan ki, de fogtam és jó utat kívántam és átültem egy másik kabinba.


Próbálok emberséges, diszkrét és empatikus lenni, de istenemre, mikor mindent megadnék egy jó alvásért vagy hogy kicsit egyedül elmerengjek, vagy ehessek, vagy hűvös szobában lehessek és akkor valakinek nem jön le ebből, hogy én erre most alkalmatlan vagyok, akkor elszáll az agyam. Volt, hogy hangosabban visszaszóltam, hogy elnézést, de nem.


És senki sem volt bunkó vagy valami, hanem egyszerűen addig bámult meg macerált, amíg el nem üldözött onnan.

2017. jún. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
42%

Mert nem vette a srác a lapot,és nem vette le a jeleket,hogy nem az esete.

A srácok is hibàsak,mert nem tudnak a nõkkel bànni.

2017. jún. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
34%
Én globális agymosásra gyanakszom. Komolyan! Nem troll vagyok. 20 évvel ezelőtt MINDEN lány/nő normális volt, most meg az összes egyszerre bolondult meg. Ja, és ezt nem csak én látom így.42/F
2017. jún. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 Mi közöd Tőle ***** válasza:
63%

Szegény lány. A 3-nak +1.


Valamit nagyon furcsán csinálhatott a srác, ezért lett így elküldve. Engem SOHA nem küldtek így el, pedig nagyon sokat próbálkoztam nőknél. :)

2017. jún. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
52%

5-ös pont ez a baj veletek.

Nem csodàlom,hogy a lànyok ki vannak,hogy milyen szürkék a magyar palik.

Megértem õket,a mai magyar palikban semmi férfiassàg semmi,mint a zöldségek,el vannak.


Mielõtt jönne én férfi vagyok nem csaj.


29F

2017. jún. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
72%
Kötelessége minden nőnek ismerkednie mondenhol? :O
2017. jún. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
74%

Hát ha öt percen keresztül mondta a szöveget, próbált ismerkedni, bár a nő egyértelműen nem akart vele társalogni, akkor én nem mondanám rá azt, hogy "nem volt tolakodó, nem volt bunkó teljesen intelligens volt." Intelligens ember kábé az első válaszból leszűri, hogy nem alkalmas a beszélgetés, a nem tolakodó, nem bunkó ilyenkor visszavonul.

A lány reakciója ezzel együtt kicsit eltúlzott volt, de érthető.

2017. jún. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:
11. Csak pár kérdés volt nem is volt az 5 perc...Nem tudom talán egy perc se volt
2017. jún. 18. 16:36
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!