Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A feminista nők miért viselked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feminista nők miért viselkednek ellenségesen a transz férfiakkal?

Figyelt kérdés
Szerintem semmi joguk beleszólni abba, ha egy "nő" férfiként kívánja tovább élni az életét.
2013. okt. 27. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
14%
A feminista nők úgy általában a férfiakkal ellenségesen viselkednek.
2013. okt. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
29%
A feminista nők úgy általában mindennel ellenségesek, ami nem ismeri el őket, mint felsőrendű, szőrőslábú lények.
2013. okt. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem aztán nincs semmi bajom a feministákkal, meg semmi mással, amíg nem szólnak bele az életembe. (Én vagyok a transz srác) De miután ilyet vágnak a képembe hogy egy dög vagyok amiért eldobom a női létet (milyen női létet is? mert az sosem volt, max testileg). Szerintem senki ne avatkozzon az életembe...
2013. okt. 27. 18:40
 4/5 anonim ***** válasza:
51%

mert nekik nincs merszük hozzá, de eszi őket az irigység, hogy többet nem menstruálsz, nem mindenki csak lyukat látja benned, egy állásra előbb felvesznek mimt őket, felsővezetésben többet is keres egy pasi, hogy nem kell félned attól hogy megterhesedsz egy kaland után stbstb.

a feministák uralkodni akarnak, karriert és minden férfit (akár nő volt előtte akár nem) gyűlölnek és reszketve féltik tőle az állásukat, előrelépésüket.

aki nem szeret nő lenni inkább legyen férfi de ne szőröslábú, törtető kékharisnya...

egy nőies nő mosolyogva tipeg a magassarkújában, szexizik a feszes ruhában a párjának, illatos sütivel várja vacsorára, nem keres kétszer annyit mint a férje hanem inkább otthon marad 1-2 évet a gyerekkel amíg kicsi - aki normális nő

aki nem, azzal nem is érdemes foglalkozni és a legtöbb pasit végtelenül boldogtalanná teszi ugyanis a hetero férfiak nem egy másik "férfit" akarnak maguk mellé

ne foglalkozz az emancip.ncikkal, nem érdemes

2013. okt. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerencsétlen vagy, hogy pont ilyeneket fogtál ki, akik úgy érzik, hogy beleszólhatnak az életedbe. Én is feminista vagyok, de se nekem, se az ismerősömnek semmi bajunk a transz férfiakkal és nőkkel, és nem gondoljuk, hogy bármi jogunk is lenne beleszólni más életébe.

Sajnos feministák között is van normális és nem normális, te úgy tűnik az utóbbiakkal találkoztál.

Azt meg én sem tudom, hogy ők miért viselkednek ellenségesen, de ők eleve mindenkivel ellenségesek, aki nem követi az ideológiájukat.

2013. okt. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!