Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők miért viselkednek így a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért viselkednek így a férfiakkal?

Figyelt kérdés

Van egy helyes srác, tök vagány normális meg minden udvarol a csajnak, na és aztán jön egy senki egy úgymond homo kinézetű a nyomomban nem érhet és akkor az meg kell a csajnak.


igen , ez az én történetem és marhaára idegesít hogy semmi nem jön össze


2011. jún. 10. 12:00
1 2
 1/19 Kingaa1 ***** válasza:
73%
azert mert nem a konnyu fogas a kihivas szamunkra... en egy pasit 2 eve kiszemeltem, majd vartam cselekedtem, kapcsolatokat teremtettem es majd feladtam mert rossz kapcsolatbol jutottam hozza, es megbantottam volna 5 embert... es fel even belul o keresett meg, pedig nem tudta h tepertem erte:) majd a tenyeren akart hordozni az meg nem tetszett, mert en masnak kepzeltem el... de ez az en dolgom... most van egy parom, o az elso akit nem csaltam meg es feleve egyutt vagyunk... bar elotte sem volt olyan sok "baratom"
2011. jún. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
67%
Mert csak a külső számít nekik, udvarlással semmit nem érsz el.
2011. jún. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert ez a divat. SP, Fluor, Bibör, meg sok ratyi a menő. A férfias férfiak már nem menőek. Legalábbis a fiatalok körében annyira nem népszerűek. De azért ott is van rájuk igény, csak kisebb mennyiségben. Örülj, hogy nem vagy tucat ember. Tudod amiből kevesebb van, az mindig értékesebb. Én sem fogok azért bemelegedni, hogy a kis 13-14 éves kis csajoknak bejöjjek. Nem érdekelnek. :)
2011. jún. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
88%
Csak külső számít...de hogy néznek már ki a mai "menő" srácok ?:D Ne vicceljünk. Nem a külső számít, hanem, hogy kövesse az éppen aktuális metroszexuális trendet.
2011. jún. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
94%

Nem tudom, hogy hány éves vagy, de ez a 15-16 éves csajokra jellemző. Akkoriban nekem is az olyan srácok tetszettek. Most pedig sokkal jobban bejönnek az érettebb pasik, kis borostával, stb.

Am. lehet, hogy az a homo kinézetű:D belsőre jobban bejött neki mint te:)

19/L

2011. jún. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

[link]


így nézek ki, ezt a képet egy korábbi kérdésnél tettem ki mert fáj hogy nem érek el semmit annál a lánynál

2011. jún. 10. 12:16
 7/19 anonim ***** válasza:
77%
A kép nem található:)
2011. jún. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

[link]



remélem ez már jó lesz

2011. jún. 10. 12:19
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem nézel ki rosszul, de ezt az egozást hanyagold.
2011. jún. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
65%
Ők még nem nők és férfiak, hanem fiúk és lányok. Nagyobb részük kinövi. Felnőtt nőt azért ritkán látni homo kinézetű férfivel.
2011. jún. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!