Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, hogy viszonyulnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, hogy viszonyulnátok egy olyan pasihoz, aki már külön él, önálló, de FB-on feltűnően sok fotón ölelgeti az édesanyját?

Figyelt kérdés
Kezdenétek vele? Ha mondjuk egy jól sikerült első randi után hazamennétek, és kíváncsiságból megnéznétek a pasi FB-profilját, és ezt látnátok, az mennyiben befolyásolná a randizás további alakulását? Nem is lenne 2. randi, vagy ha lenne, erre azért finoman rákérdeznétek? Hogy állnátok ehhez a jelenséghez?

2017. jún. 19. 10:07
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Örülök, ha szereti az anyukáját, miért is baj ez? Biztosan sokat köszönhet neki és jó a kapcsolatuk.
2017. jún. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

Az ilyen anyuka fiaival mindig vigyázok, mert abból jó soha nem sülhet ki. Valószínűleg elmennék vele több randira, ha egyébként jó hele, de amikor elhív a szüleinel bemutatni, azért megfigyelném, mi a helyzet és beszélgetnék vele arról, hogy milyen a kapcsolata anyukájával.

Egyszer futottam bele ilyen férfiba neten, ő már első fotónak is olyat küldött magáról, amin anyukájával volt és utána kérte, hogy küldjek magamról egy csinos képen, hogy "eldicsekedhessen az anyukájának, hogy milyen lánnyal randizik"... Na ez nekem már nagyon nem volt normális, raadásul az illető 28 éves féefi volt. Nem is lett semmi a dologból.

2017. jún. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
engem elgondolkodtatna, de kivárnék és figyelnék.
2017. jún. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Egy dolog szeretni az anyukáját az embernek. Van olyan ismerősöm, aki karon fogva sétál az anyukájával, na ez nálam már a túl sok kategória. Állandóan puszilgatja, szinte mindig együtt vannak... ilyen emberrel tényleg jobb vigyázni, hisz valószínű nem is a srácnak kell, majd megfelelnetek, hanem az anyukájának! Én is szeretem anyukámat, de nem tudnék karonfogva sétálni vele, nem azért mert ciki lenne, hanem nem és kész.
2017. jún. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Azt gondolom hogy 1-2 kép lehet tisztelet a szülő felé de nagy mennyiségben van némi pszicho gyanú. Ha mondjuk idősebb és nem volt felesége és hasonlók akkor 100% hogy mindent "mamma" irányít és semmi jó nem vár rád.
2017. jún. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát megmondom őszintén, kicsit furán néznék rá. Ha már a profilkép is anyucis lenne, én nem erőltetném a kapcsolatot, ennyire anyucipicifiával csak a gond van (családban sajnos tapasztaltam, apám volt ilyen... nagyanyám undorító módon viselkedett velünk, erre őt védte, nem a saját feleségét és a gyerekeit...). Ha csak van pár a többi fotó között, tovább randiznék vele, de résen lennék, és bármilyen gyanús jelnél, hogy anyuci az első, dobbantanék. Tudom, milyen ezt testközelből átélni, és nem akarom.
2017. jún. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy megkeseríthet egy kapcsolatot, ha a Mama dirigál és fia megfogadja minden tanácsát. Általában a Mamák valami felsőkategóriás párt gondolnak elfogadhatónak gyermekeik mellé. Legalábbis én már többször találkoztam ilyen esettel, persze olyan is van, akinek a gyermeke boldogsága számít.

Szerintem, az csak idővel derülhet ki, hogy mennyire beszél bele a dolgokba a Mama, puhatolozz egy kicsit.

2017. jún. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!