Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyobb korkülönbséggel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyobb korkülönbséggel párkapcsolatban élők idősebb tagjai, ti hogyan viszonyulnátok ehhez a kérdéshez?

Figyelt kérdés

Olyan párkapcsolatokra gondolok,ahol legalább 15-20 évvel idősebb az egyik fél.


Az idő múlásával mennyire zavarna titeket az,ha már a párotok nem akarna szexuálisan együtt lenni veletek,viszont a kapcsolatot nem szeretné eldobni.


2017. jún. 2. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Nyitott kapcsolat. Valamit valamiért...
2017. jún. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok a fiatalabb. olyan nincs,hogy ne akarnám vele összetörni az ágyat. akkor sem,ha 60-70éves lesz.
2017. jún. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%

2-es, csak az a ciki, ha 45 évesen már nem áll fel neki, te meg ott vagy 28-30 évesen folyton dugatlanul.

Hidd el, keresel szeretőt, vagy baromi frusztrált leszel két hónap alatt.

2017. jún. 3. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól még van keze. Nem keresek szeretőt,nem vagyok gerinctelen,nem ennyin múlik a házasság.
2017. jún. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

13 évvel voltam idősebb az exemnél, nagyon jó kapcsolat volt mindaddig amíg az egyik "barát" nem került a képbe. Több mint egy évig voltunk együtt, nagyon jól működött minden, szinte túl jól is.Amikor a harmadik fél képbe került azonnal megéreztem a viselkedésén,rákérdeztem, de csak annyit mondott, hogy csak egy "barát". 2 hétig kerülgettük egymást, egyértelművé vállt számomra, hogy valaki máson jár az esze, egyáltalán nem rajtam járnak a gondolatai, hezitált, hát leültem vele és elmondtam mennyire szeretem és pont ezért szeretném ha őszinte lenne, nem fogok haragudni. Elmondta mennyire oda van a srácért, megcsókolta és nem tudja kiverni a fejéből. Összepakoltuk a holmiját és hazavittem. Elbúcsúztunk.

Azóta már többször is rám írt, de nem akarok vele napi szinten kommunikálni, próbálják ki egymást, barátnak nem vagyok valami jó és nem akarom hogy bármit is kompenzáljon. Ha megpróbálták és mégsem sikerült, akkor esetleg lehet folytatás, de ez kizárólag a hozzáállásán múlik.

39F

2017. jún. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!