Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan viszonyulnátok ehhez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gd628 kérdése:

Hogyan viszonyulnátok ehhez hölgyek?

Figyelt kérdés

Még pályakezdő vagyok, 24/f, szeretem is a munkámat, viszont nap mint eszembe jut a kérdés, hogy van-e okom ráparázni a párkeresésre?

Leginkább azért aggódom, mert elég változatos a munkaidőm, ami azt jelenti ez, hogy vannak napok amikor egész nap ráérek, persze ez nem olyan gyakori, de aztán meg mondjuk van 3 hét, hogy szinte csak aludni járok haza.

Viszont amikor úgymond kiegyensúlyozott időszakom is van, heti két szabadnappal, ami általában a vasárnap és hétfő, akkor is úgy dolgozom hogy délelőtt 10-től este 10-ig.

Szóval igazán "a szürke hétköznapokon" szabad csak este 10 után vagyok legtöbbször, és ilyenkor lenne időm igazából a páromra, meg persze a szabadnapokon. Hölgyek ti hogyan viszonyulnátok ehhez? Egyelőre online próbálok ismerkedni, mert személyesen még nehezebb ezzel az időbeosztással. Jogos az aggodalmam vagy feleslegesen parázok?


2016. jan. 4. 23:04
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
A fél órás szexre elég, másra nemigen. Viszont ne csüggedj: Előtted az a világ van, hogy a feleséged HTB lesz otthon te meg a jófej apuci aki millákat kaszál meg néha hazaugrik pár napra. Öregapám volt ilyesmi.
2016. jan. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha azért általában minden nap tudnánk időt együtt tölteni, akkor nem lenne gond.
2016. jan. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A barátomnak is hasonlóan néz ki a hete, szinte soha nem ér haza 10, fél 11 előtt.. annyi különbséggel, hogy sokszor hétvégén is dolgozik délután. Ez még egy darabig biztos így lesz. Nekem szokásos irodai 9-5 munkám van, hétköznap.


Ennek ellenére így is tudunk időt tölteni együtt, (segít, hogy én későn fekvő típus vagyok, hajnal 1-2 előtt sosem megyek ágyba), hétvégén is valami programot mindig találunk, időnként pedig kiszabadulunk a hétköznapokból egy utazásra. Egyébként is független típusok vagyunk mindketten, nem igényeljük az egymáson csüngést.. egyszóval tud ez jól működni.

2016. jan. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna. Én is sokat és össze-vissza dolgozom.

Egyébként sem szeretem, ha folyton egymás popsijában vagyunk.

2016. jan. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Engem sem zavarna.
2016. jan. 5. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépn az eddigi válaszokat, :) igazából mondták többen is már személyesen, hogy lehet szakmabeli társat kellene keresnem. Volt már ilyenben is részem, de azt gondolom hogy mindnenképp olyan társat szeretnék aki az "állandóságot" jelenti számomra, az én válozó időbeosztásom, munkabeosztásom mellett. Mert ha szakmabeli társam lenne, ugyanilyen "összevissza" munkarenddel, akkor két összevissza valószínűlg sohasem tudna találkozni. Most legalábbis ez a vélményem.
2016. jan. 5. 17:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Itt nem a viszonyulással van lenne a baj, hanem hogy egyszerűen fizikailag nehéz lenne összehozni a dolgot. Hisz mikor ismernétek meg egymást?? Mikor lennétek együtt? Meg aztán a másiknak is van élete, ha pont abban a kis időben nem ér rá amikor te igen, akkor várhat a következő bizonytalan alkalomig. Én pl ha éjfél után fekszem le, rettentő fejfájásom lesz, szóval akkor egy ilyen pasival lenne vagy kb 2 órám találkozni. Hát annyira nem bíztató. Meg aztán a legtöbb ember hétfőn dolgozik, szóval akkor csak a vasárnap maradna...
2016. jan. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Engem személy szerint nem zavarna, mert én egészségügyis szeretnék majd lenni, így pontosan tudom, milyen egy hülye beosztás. Ha mondjuk a kevés találkozás mellett törődne velem a párom, és rendesen meglennénk, akkor meg egy szavam se lenne ilyen esetben.


Mivel foglalkozol egyébként?

2016. jan. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!