Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányok már 14 évesen kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok már 14 évesen kapcsolatba vannak, a férfiak még 30 évesen se, hogyvan ez?

Figyelt kérdés
2017. jún. 20. 17:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 14 évesen nem voltam kapcsolatban és a családomban sincs olyan aki ebben a korban járna valakivel. A 30-sok családon belül/ ismerősök pedig mind foglaltak. Nem kell néhány példa alapján általánositani, bár tény, hogy manapság korábban kezdenek kapcsolatot a tinik, mint régebben..
2017. jún. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

bár tény, hogy manapság korábban kezdenek kapcsolatot a tinik, mint régebben..


legalábbis a nők....

2017. jún. 20. 18:00
 3/12 anonim ***** válasza:
Bocs, de ez megint olyan általánosítós kérdés...van ilyen is, amit írtál, de egy csomó másmilyen is...szóvsl nincs ez sehogy sem, úgy van, ahogy...
2017. jún. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Azért a pasiknál sem nevezhető átlagnak a 30 éves szüzesség. Ez csak egy kisebb, hangosabb csoport.

Azt pedig ne kezdjük már el irigyelni, hogy 14 éves kistiniket visznek bele mindenfélébe a náluk idősebb perverzek...

2017. jún. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
ja mer csak a férfiak a perverzek a 14 éves kistini biztos nem azér pucsit be mer jó neki
2017. jún. 20. 19:56
 6/12 anonim ***** válasza:
Kérdező mit vagy úgy ezen fennakadva?? Ha a láyodról van szó, akkor elcseszted a nevelését, ha pedig nem, akkor semmi közöd hozzá. Lapozz.
2017. jún. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%
Férfitöbblett, ilyen egyszerű.De attól hogy valaki a "van barátom "szöveggel koptat téged le még nem feltétlenül mond igazat, lehet csak kíméletes próbál lenni
2017. jún. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Noblesse Oblige ***** válasza:

A mi osztályunkban a srácok előbb túl voltak a szexen mint a lányok. Fiú kezdte 13 évesen.

Én speciel nőként 20 évesen kezdtem a testiséget és a barátnőim közül a leghamarabb is 19 éves volt.


Azok a fiúismerőseim szenvednek a párkereséssel nagyon (inkább) akik javarészt fiú suliba jártak. Pl műszakis.

2017. jún. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
én nem férfias suliba jártam mégse volt még nőm és nemis bactam még
2017. jún. 20. 20:22
 10/12 anonim ***** válasza:

#9 És? Nincs az sehol kőbe vésve, hogy x lány társaságában neked feltétlenül kapásod lesz. Ez olyan, mint hogy vannak emberek, akiknek barátokat sem sikerül gyűjteniük, mindegy, hogy hány ember van körülöttük. Annyi a különbség, hogy az olyan emberek, akiknek nincsenek barátaik általában csak szomorúbbak, és csendesebbek, ti meg, akiket nem akarnak a nők, jóformán vért akartok. "Hát mi ez, hogy ÉN nem kellek senkinek??"

A szex nem jog, hanem kiváltság.

2017. jún. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!