Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Férfiak/Hölgyek! Akik kezdenén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak/Hölgyek! Akik kezdenének kapcsolatot 1edűlálló anyukákkal/apukákkal. Hány mennyi idős milyen gyerek ami "belefér egy kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Vagy mindeggy??

#kisgyerek #tini #Egyedülàllóanyuka #egyedülàllóapuka
2016. dec. 14. 20:25
 1/7 A kérdező kommentje:
Korotok legyetek szìvesek leìrni!
2016. dec. 14. 20:27
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem, csak akkor, ha olyan korban vagyunk, amikor már általában van gyerek, tehát ha olyan 40 felett lennék.
2016. dec. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
42%

Max 1gyerek,kora mind1. Jobb ha nem tini.

Nekem is van egy lanyom,2éves.

Ne akarjon tôbb gyereket.

n25

2016. dec. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja én 30 éves pasiként, 1 és minimum 1,5- max 5 éves. Normális nagyszülőkkel. Az álom ha az apja a gyerekre se néz.
2016. dec. 14. 20:53
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha szigorú akarnék lenni, én is azt mondanám, hogy max 5 éves korig. De 10 éves volt a gyerek, mikor össze jöttem a párommal. 14 amikor hozzánk költözött.

Nem.lenne semmi baj, ha az anyja normális lenne. Nagyszülők nincsenek.

28N

2016. dec. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tudatosan max. egy.

F.

2016. dec. 15. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát fogalmam sincs, nem ez határozza meg. Hanem az illető nő személyesen. Azt csak előtte gondolnám át mikor komolyra fordulnak a dolgok hogy például akarok e 3 gyerekkel együtt élni akik nem az enyémek. Megér e annyit a dolog.

Ha tökéletes lenne a kapcsolat, egyébként, akkor azt mondom igen.

2016. dec. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!