Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Beléptem a citromailomba de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beléptem a citromailomba de előtte láttam ott egy cikket, az érett nők helyett mért a buták kellenek, beleolvastam, ilyeneket irnak, a férfiak mind kapcsolatba vannak a nők meg akik tesznek magukért nem, minek kamuzok a cikkíró?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 24. 20:53
 1/5 A kérdező kommentje:

körbe nézek,látok egy rakás nőt akik tesznek magukért

dolgoznak amgukért mind lelkileg mind testileg,edzés,stb pasik terén mégis zéró eredmény,ezzel szemben a fickók idődőről időre felujítják az évszaknak mrgfelelően a barátnőiket,válogatva a vicces,csinos,fiatal nők közöttt


kész vicc

2017. ápr. 24. 20:58
 2/5 anonim ***** válasza:
21%
Őszinte leszek én is butább nőt választok mindig magamnak. Általában nyugodtabb természet vagyok, nem szeretek veszekedni, konfrontálódni és azt tapasztaltam eddig, hogy az okosabbak több mindent szeretnek, nagyravágyóbbak, pont ahogy írtad, hogy szeretnek edzeni, karriert csinálni, ép testben ép lélek, minden téren toppon próbálnak lenni. őszintén szólva én is ezt vallom, de nem ilyen társra vágyom. Majd én húzom a társamat a saját értékrendemmel, nem versengeni akarok. Akik okos nők, ők találnak maguknak okos pasit akik hozzájuk vonzódnak.
2017. ápr. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
Most komolyan CITROMAIL-t használsz? 2017-ben? Ember jól vagy?
2017. ápr. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%

Azért, mert ez a cikkíró szubjektív látásmódja.

Mást tapasztalt, mint amit te - és ez nem azt jelenti, hogy a kettő nem létezhet egymás mellett.

Amúgy nem tudom, hogy az érett miért ellentéte a butának. :D

Attól függetlenül, hogy valaki okos, még lehet éretlen, és kezelheti rosszul az emberi kapcsolatait, míg valaki, aki tudás ügyileg nincs a topon, lehet érett és csodálatos társ.


21/L

2017. ápr. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenki más körökben forog, más az élettapasztalata. Én is kb azt tapasztalom mint a cikkíró, a magányos pasikat csak a gyakoriról ismerem, magányos csajt többet is,mégpedig értékes, képzett csinos nőket. De persze nem vonom kétségbe a magányos pasik létezését, csak én nem ismerek ilyet és kész.
2017. ápr. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!